• ilk defa troll butonunu kullanmamı sağlayan yazar. spam entryler yazıp duruyor her başlığa. uçurulması lazım.
  • her başlığa aynı şeyleri yapıştırmayan yazar. arada şöyle tanımlar yapıyor :

"butun yapilanlarin bir algi operasyonu ve yeni yuzyilin savaslarindan biri oldugundan olmasi olabilecek olabilirligi olandir."

(bkz: #41571987)
  • ne zaman bi entry sine rastlasam palm/jumeirah tecrubesi olduğunu yazıp duruyor. benim de o projede deneyimim oldu ve bugün daha sağlam bir projede yer alıyorum. eğer bu arkadaş bugün daha klas bir ekipte ve projede yer alsa kafamızı, beynimizi becerirdi muhakkak ve bu nedenle kendisinin ev erkeği olarak hizmet gördüğünü çıkarımsıyorum kendimce.

palm island, palm island diye kafaya eden yazar. eeehhhh yetti be! o projede çalışmayan türk ve hintli kaldı sanki amk!!!

edit: kabayım.
  • 13 mayıs 2014 manisa maden ocağı patlaması ile ilgili görüşleri beklenen...
  • dış mihrak ama dış-ak-mihrah.
  • entry silip alta yazan yazardır. erdoğan'ı savunacağım diye bence bu kadar zahmete değmez. cidden para alıyorsa, bilemem.

bir entry yazdı, #44690512 numaralı entry ile gerekli cevabı yedikten sonra sildi, entry'i yeniden ekledi.

silip tekrar yazdığı entry'si için: (bkz: #44690765)
  • (bkz: maldeyneği)
  • (bkz: engin ardıç)
    olabilir değil, kesin.
  • "ben küçük kepçeyim" anlamındaki söz.
  • sürekli ama sürekli hırsızlıkları, yolsuzlukları ve devlet malının delicesine yağmalanmasını falan savunan bir operasyon çocuğu. gerçekten bu zavallı durumuna üzülmemek elde değil; ağababaları saraylarda keyif sürerken bunlar 3-5 kuruşa talim edip, kendilerini parçalıyorlar.

işin ilginci kendince ciddi tespitler falan yaptığını zannediyor, oysa burada yaptığını köydeki dayılar çok daha layıkıyla yapıyorlar.

umarım inandığınız cehennem vardır, sizin gibi yetim malını yiyenlerin yanacağını düşünmek bile gerçekten çok güzel.
hesabın var mı? giriş yap