• 3 aralık 2017 meral akşener'in engelliler günü mesajı yazmak istedim ancak karakter sınırlamasına takıldığı için kısalttım.

oldukça orijinal olmuş. daha önce hiçbir siyasi parti liderinin böyle bir mesaj verdiğini hatırlamıyorum. ayrıca videodaki bayan partili yöneticilerin sayısı da dikkatimi çekti. bence dünya karşısında dibe batan itibarımızı düzeltebilmemiz için son bir şans veya umut. adını siz verin.

iyi seyirler https://goo.gl/v72pqe
  • bravo
  • mesaj çok güzel de keşke görme engelliler de düşünülüp konuşmalar da verilseydi. göremeyen kişi oturup sadece müziği dinler.
  • "kadin isaret dilinde sessiz konusurken bile bagiriyo ya la" dedirten mesajdir ama, cok da guzel olmustur tebrikler.
  • engellileri düşündüğünüz zaman siyasiler tarafından güzel düşünülmüş bir mesaj olmuş. reklam olup olmamasına takılmak sığ bir bakış açısı olur. günümüzde 20 dk içerik bulunduran radyo programlarında 1 saat reklam dinliyoruz. tv de ürün yerleştirme adı altında bir sürü reklam iteleniyor. siyasi partilerin farkındalık oluşturmak için yaptığı reklamlar desteklenmeli en azından kutuplaştırmıyorlar.
  • video ve mesaj gayet güzel beğendim. fsrkındalık oluşturmak için güzel, teşekkürler uğraşıp bizzat kendileri hazırladıkları için.

şimdi ayrıntılara gelelim; engelliler günü değil de işitme engellilere yönelik bir video olmuş . tüm engellileri kapsayan bir video olmamış.

veee evet sevgi varsa engel yoktur.

yine veee türkiye siz varken bile daha da iyi olacaktır...
  • cok guzel dusunulmus harekettir.
    reklam diyenler ise surdan bi siktirsin gitsin cidden. yapilan her guzel hamle reklam o zaman.
  • meral akşener'in zarif, şık bir maestro gibi yansıma yaptığı, kadın üyeler başta olmak üzere yer alan herkesin içten bir güleryüzlülük gösterdiği ve tabii ki atamızın seyrine doyulmaz portreleri ile oluşturulmuş bir video. teşekkürler.
  • ne yalan söyliyeyim bir an fatma betül kaya kadraja girecek diye çok korktum.

bravo sana güzel ve naif insan.
hesabın var mı? giriş yap