• lucescu vatanseverlik milliyetçilik üzerinden edebiyat yapmıyor ki bu göreve para için gelmiş profesyonel. geldiğinde de böyleydi giderken de öyle, elin romeninden daha fazlasını beklemek zaten saçma. terim ise milli dava ve sorumluluk kılıfı altında galatasarayı dahi satıp geldi milli takımın başına. aynı değerlendirilmemesi zaten normal olan. elmayla armut
  • lucesku hristiyan değil mi hakkımızı helal etsek ne ne etmesek ne ?
  • biri de dememiş ki merve terim kim aq
  • konuya vakıf değilim, şöyle bir göz attım. açıkçası umrumda da değil, haklıdır haksızdır mağdurdur değildir..
    sadece bıktığım bir şey var ki o da şudur: biz fillerin çimenlerden çok ağladığı bir ülkeyiz.
  • de'yi yanlış yazan çok gördüm de di'yi yanlış yazan ilk defa görüyorum dedirten yazarın düşüncesi (bkz: bitme di)
  • onlar yarın şenol güneş giderken aldığı tazminata da laf etmeyecekler. çünkü ülkeymiş, milli takımmış siklerinde değil zaten. onların derdi fatih terim üzerinden galatasaray'a zarar vermek.
  • ne ağladın be ablam
    kebapçı mı yollayalım sana
  • bu ne saçma savunmadır ya, benim babam malı götürdü herkes eleştirdi, başkası malı götürünce niye eleştirmiyorsunuz diyor? kardeşim babamın yaptığı ve insanlara haksız gelen davranış, başkaları tarafından tekrarlanırsa temizlenmiyor. bu yapılanların hepsi yanlıştır, bu da yeni moda oldu, yanlışı savunmak için sonrasında yapılan yanlışı göster ve bakın bunu yapanları eleştirmediniz ama diye savunmaya geç.

edit: bu arada fatih terim'in sözleşmesinden doğan haklarını almasına hiçbir şekilde karşı bir insan değilim ama galatasaray ile yaptığı sözleşmede tff'ye olan kızgınlığından dolayı yaptığı etik olmayan şeylere karşıyım. bu tff'yi savunduğum anlamına gelmez, fatih terim'in sözleşmesini fesh ederken onlar da suçluydu.
  • merve babasını savunuyor. haklı ya da haksız bunu tartışabiliriz ama insanın babasını savunmasından daha doğal ne olabilir ki?
hesabın var mı? giriş yap