• bu defa yardırmıştır.

(bkz: yardırarak stüdyoyu terk etmek)
  • deniz zeyrek gibi beyefendi bir adama kabarıp kabarıp kendini doldurup programı terk etmiştir
  • kendisine deniz zeyrek tarafından fare dendiğini iddia ederek yayını terk eden habertürk’ün zimmetli güvenlik görevlisi :)
    edit: işin ilginç yanı deniz zeyrek bu fare benzetmesinden sonra mete beyimiz buna 2 defa ‘katılıyorum’ dedi. sonra herhalde twitter’da ‘oouu sana ne dediii’ tarzı ergen tweetleri görünce kendi kendini gazlayıp yayını terk etti.
  • son derece kompleksli biri olduğunu çok belli eden, bilgisi az fikri çok olan, az önce saçma sapan bir şovla yayından çıkan ezik kişi. umarım bir daha dönmez.
  • programı terk etti. fare lafına oldukça alındı.
  • jeton kaç köşeli bunda jdndjdnd

mete: 12’den sonra balkabağına dönüşüyor hehehe
    deniz: fareye dönüşmekten iyidir mete
    mete: katılıyorum heheheheh

10 dakka sonra...

+seviyesiz herif!!!! senle bi daha programa çıkanın tamam mı?!!! bana bir daha hayvan lakabı takamazsın!!

hushdjdndkdnf

twitterdan edit: deniz zeyreğin yağmur yağıyor lafına mete yarar sen bana nasıl ördek dersin diyerek stüdyoyu terketti kfnfkfmfkfndk

edit2: twitter’dan deniz zeyreğin konu hakkında programı ilk meteler terkeder yorumu yapması isteniyor kfnfjfnfnf
  • kesinlikle ruhsal durumu yerinde değil. düşündüğüyle savunmak zorunda kaldığı arasına sıkışmış kalmış, ruh hali de aynı gel giti yaşıyor ister istemez.
  • (bkz: mete atar)
    sinirli bu aralar.
  • az önce habertürk kanalında programı terk eden adam. bence yanlış anladı deniz ona fare demedi programın genel akışı için konuştu.
  • adam 3 dakika içinde kendi kendini gaza getirip programı terk etti. komik oldu.

edit: ayrıca deniz zeyrek'i yedirtmeyiz. kendisi bu ülkenin aydınlık yüzüdür.
hesabın var mı? giriş yap