• o da bir şey mi? ben yeni iş yerinde hamile bir kadını tebrik ettiğim için kadınlar tarafından cırmalandım. kadın hamile değilmiş :/
  • yazı iyi başlayıp boka sarıyor... sonu ozellikle o saatte orada ne işi vardı,haketti ki dayak yiyor diyen sığırlara bağlamış... bu kafa hakketti ki tecavüz ettim, oldurdum diyen zihniyetle aynı maalesef.
    bu kadar madem konusacaktın, yer vermeseydin keske... yer vererek dunyayı kurtarmadın.
  • olay yer vermekten sıla'ya bağlandı. kafan hayırlı olsun kardeş.
  • güzel güzel okuyordum da ahmet kural'a nerden geldik arkadaş..
  • teşekkür nezaketi bekleyen birinin başka bir erkeğin şiddetinin haklılığını savunduğu bir garip başlık. sen bi güzellik yapmışsın yer vererek. sen bununla mutlu ol, huzur bul zaten. karşı tarafın teşekkür etmemesi onun noksanlığı ve ayıbı. o eksiklikle ömür boyu ızdırap çekecek o zaten. buradan yürüyüp de ahmet kural'ın şiddetini haklı çıkarmaya çalışmak hangi eksik nörona delalet eder acaba?
  • bana bu şekilde davrandıklarında, "rica ederim" diyorum.
  • hamileyim,karnım falan da belli ama daha hiç toplu taşımada yer veren görmedim. beni ezerek oturanı çok gördüm, özellikle de yaşlı insanlar. her gün bilfiil otobüs ve tramvaya binerim.
  • yazının özeti şu: türk kadını teşekkür etmeyi bilmiyor. o halde dayağı da hak ediyor.

tanım: olayı olduğu gibi anlatsa haklı olacak bir yazıyken sonuna eklenen saçma sapan fikirlerle dünyanın en saçma yazılarından birine dönüşmüş edebi yapıtın başlığı.
  • bi tesekkur almadiginizda bu kadar dellencekseniz o yaptiginiz iyilik degil vicdani masturbasyondur.

evet tesekkur kesinlikle edilmeli ama etmiyorsa icinden “öküz” der geçersin.
  • istemsiz olarak super ego ve id arasindaki catismaya ornek teskil etmis arkadasin basligi.
hesabın var mı? giriş yap