• (bkz: coma)
  • hayatini kaybetmis. topragi bol olsun.
    http://www.cbsnews.com/…/05/print/main4575403.shtml
  • mükemmel hayal gücünden ve anlatım dilinden bizi artık mahrum bırakmış insandır. e daha yazacaktın, biz de oha nasıl düşünmüşsün lan hayvan diyecektik?
  • fizik ve biyolojiyi en zor anlayan insanlara bile sevdiren, bilimkurgu-macera romanlarının hepsinde bilim etiği'nin önemini vurgulayışıyla fikir ahlakı sahibi olduğunu hep göstermiş bir güzel insandı. evire çevire tekrar tekrar okunacak kitaplarını bize bırakıp terk-i diyar eyledi. rahmetle yatsın.
  • bilimkurgu romanlarini bana sevdiren bir yazardi o nedenle ayri bir yeri vardir benim icin.
    olumu her insanin olumu gibi erken olmustur ama onu uzun sure yasatacak kitaplari etkisini uzun yıllar surdurecektir.
  • dünyayı hayal gücüyle güzel kılan insanlardan biri daha... ne yazık ki yukarıdaki kıskanıp "kanser" bahanesiyle yanına çekmiştir.
  • jurassic park dışında küre gibi gayet başarılı bir yapıttaki yaratıcılığıyla hatırlanacaktır.
  • artik daha fazla kitabi olamayacak mi yeni satirlarini okuyamayacak miyim sorulariyla beni basbasa birakip bu dunyadan gocmus gitmis idol sahis
  • mükemmele yakınsayan kitabı "sphere"in dünyanın en başarısız uyarlaması olmasının yaşattığı üzüntüden sonra yakalandığını düşündüğüm kanserden yenik düşmüş bir araştırmacı kişilik, bir nevi dahi.
  • state of fear ("sessiz tehlike" adı ile ülkemizde yayınlandı) ile sevdiğim, son romanı next ("sıradaki" adı ile ülkemizde yayınlandı) ile de iyice kanımın ısındığı yazardı. "bundan sonra ne yazsa alırım" diyordum kendi kendime, kısmet değilmiş. şimdilik clive cussler ile idare edeceğiz artık ama crichton'ın dili ve hayal gücü başka yazarda yok gibi.
hesabın var mı? giriş yap