• beşiktaş if ile yıllar sonra tekrardan ismi anılan topçu. yıllar kendisinden neler götürdü bilinmez ama gelirse detroit zamanı bad-boys şekli bi takım oluyoruz bu gidişle. miller jaju arstro bu abimizle maçlar direk adana adliyesi ortamında geçecektir
  • aklıma ünlü bir karadeniz şarkısını getiren basketbolcu.

"gelabale gelabale bu yana, bir şey diyeyim sana
    sevdan eldurdi beni, kül oldum yana yana..."
  • çok ilginç bir baketbolcu olma yolunda ilerleyen fransızların yeni genç yıldız adayı basketbolcu. özellikle fransa'nın eurobasket 2005'de sergilediği beklenmedik olumlu performansında en çok göze çarpan iki oyuncudan biriydi, ki diğeri bu çıkışı nba'de şahandırarak sürdürüp mip seçilen boris diaw'dır.

basketbolunu izleyenler onun oldukça savaşçı, karşısında oynamak istenmeyecek, savunmada agresif ve bir o kadar iyi, hucumda da özellikle üstün atletikliğiyle 2,01'lik kısa boyuna rağmen potaya yakın yerlerde iş yapan, bitirici ve garip saçlı* biri olarak hatırlar. geçen senenin draftinde* sonics tarafından 2. turda seçildikten sonra seneyi real madrid'de vasat ortalamalarla bitirdi. yine de gelecek sezon sonics forması giyecek, hadi bakalım...
  • tıpkı mariç gibi bitiğin önde gidenidir.galatasaraylı arkadaşlar "biz aldık diye bok atıyor" diye düşünmesinler gerçek bu.olur da geldikten sonra iyi performans gösterir bu oyuncular orasını bilemem.şu an için durum bundan ibaret.zaten adamların bu sezonki istatistiklerine bakan herkes bunu görebilir tanımalarına falan gerek yok.%90 ihtimalle elde patlayacak bu transferler.%10'u da ergin ataman'ın oyuncularından iyi verim almasını bilen bir koç olduğundan ötürü kenara ayırıyorum.
  • robert pires'in vatandaşı olduğundan mıdır bilinmez* yıllardır türkiye'ye, özellikle galatasaray'a geleceği konuşulur. belki de uçağa çoktan binmiştir bilinmez.

gelecek vaat eden bir real madrid kariyeri olmuştu 2000'lerin ortasında. öyle ki bu hype onu o zaman ki seattle supersonics ile nba'e adım attırmış, kevin durant ve jeff green ile yan yana bile oynatmıştı. sonra ne oldu bilmem hep fransa maçlarında görebildim. hep atletti ama pek bir özelliği yoktu. murat murthanoğlu'nun adını söylerken gaza geldiği oyuncular topluluğunun fahri üyelerinden bir tanesiydi ..
  • gs liv hospital'in görüştüğü basketbolcu.
  • önümüzdeki sezon beşiktaş erkek basketbol takımı formasıyla göreceğimiz basketbolcu.
  • small forward olarak gayet iyi fiziğe sahip olmasına rağmen beklenen çıkışı bir türlü yapamamış fransız basketbolcudur.
  • 2014 fiba dünya basketbol şampiyonası'nda da fransa milli takımı'nda forvet oyuncu olarak rol alıyor. şampiyonada ülkesi adına ilk sayıyı brezilya karşısında yazdıran oyuncu da yine kendisi.
  • nedense çok sevdiğim iyi basketbolcu. sakatlanmasaydı şimdi nba kariyeri devam ediyordu. cedevita gibi takımları da haketmiyor ayrıca.
hesabın var mı? giriş yap