• ankara iyi, eskişehir teslimat uzun sürüyor.
  • migros sanal marketten verdiğim siparişim sayfalarında teslim aldığım şeklinde görünüyor. halbuki tarafıma teslim edilen herhangi birşey yok. ayrıca web sayfalarındaki slipte birçok ürünün migros marka ürün ile değiştirildiğini gördüm. göz göre göre ya dolandırıldık (ürüne başka birine teslim ettiler) ya da henüz teslim etmemiş olmalarına rağmen teslim ettiklerini belirtiyorlar. her iki durumda migrosa yakışmıyor. bu arada herhangi bir migros yetkilisne ulaşamıyorum.
  • 4-5 gün önce migros sanalmarketten alışveriş yaptım. tesadüfen alışveriş tutarımla bankamdan çekilen tutarın farklı olduğunu gördüm (100 tl civarı) inanın bu tarz hataları dert etmem, çözeriz der geçerim. her zaman da müşteri hizmetleriyle son derece saygılı ve üslubumu bilerek konuşurum. kendilerine 4-5 gündür ulaşamıyorum, twitter'a ve şikayetvar.com'a yazdım hiçbir cevap alamıyorum. nasıl bu kadar aymaz ve soyguncu olabiliyorlar ben anlayabilmiş değilim. her gün onlara ulaşma stresi yaşamak da istemiyorum artık ancak bu haksız kazancı elde etmelerine de gönlüm hiç razı değil. bir daha asla ama asla bu lanet olasıca marketten alışveriş yapmayacağım.

edit: en sonunda ulaştım ancak indirimli ürünler yerine farklı ürünler (indirimsiz) gönderdiklerini söyleyerek ne yazık ki paramı iade etmediler. uygulamalarını sildim, üyeliğimin iptal edilmesini rica ettim, bir daha asla alışveriş yapmayacağım bunlardan.
  • pandemi döneminde önce ürün gamlarını daralttılar, sonra teslimatları geciktirdiler siz siparişi 2 gün öncesinden verebilirseniz şanslısınız. bir süredir vazgeçmiştim kullanmaktan keşke de öyle kalsaymış. bir saat aralığı belirtiyorsunuz ve en az 4-5 saat öncesinden sipriş geçiyorsunuz. an itibariyle 2 saat gecikti. önceden arayıp bildirirlerdi meğer ne buyuk nezaket gösteriyorlarmış
  • hepsinin kontrol edilmesi gerekiyor tek tek eksik ya da farklı gönderiyorlar
  • kesinlikle kullanılmaması gereken alış-veriş platformu 3 gündür teslim edilmeyen ürünlerin para iadesini istedik halen iade edecekler bildiğin paramıza çöktüler bu saatten sonra değil alış-veriş yapmak adını bile anmam bu market zincirinin
  • birkaç aydır kullanıyorum ve çok memnunum. tartı/ürün farklılığı sebebi ile arada bir fark oluştuğunda teslim anında para hesabıma geçiyor. her şirkette bazı aksamalar olabilir. bunlar çeşitli sebeplerden kaynaklanabilir. bir olumsuzluk yaşandı diye yılların şirketi kötülenmemeli. muhtemel bu kötülemeyi yapanlar ya rekabeti bel altından yapmaya çalışanlar veya her olumsuzlukta internete koşup paylaşım yapan klavye kahramanları.
  • genel olarak memnunum markete gitme derdi bitti diyebilirim fiyat fsrkida yok gibi sanki , başlık sahibinde münferit bir sorun oluşmuş olabilir
  • okumayın zamanınıza yazık.
  • dün tüm sucuk ürünlerinde kampanya yapmışlardı. bugün teslim tarihli sipariş verdim. siparişim gelmeyince uygulamadan siparişin iptal edildiğini gördüm. sanırım migros kampanya yalanıyla insanlardan para toplayıp işletiyor. bunun başka açıklaması olamaz. uzak durun.
hesabın var mı? giriş yap