şükela:  tümü | bugün
 • sigames'in yöneticilerinden biri.

  (bkz: ukte)
 • sports interactive şirketinin en yetkili ismi.

  championship manager ve football manager serilerinde önemli görevler almıştır. yani sosyal hayatımızın içine sıçan adam bu.

  ayrıca twitter'da da oldukça aktiftir: http://twitter.com/#!/milessi
 • gelmiş geçmiş en kötü fm serisinin başında olmasıyla hatırlayacağım vasat yapımcı. iş oyunun türkçe olmadığını ve olmayacağını söylemeye ve yeniliklerin yeterli olduğunu söylemeye gelince aslan kesilen jacobs fm 2012 gibi skandal bir oyun sonrası acilen bırakmalı bence bu oyun işlerini. kendisine twitter üzerinden sosyal mesaj verdim;

  http://twitter.com/…can77/status/122064110945968129
 • çok ukala bir adam. insan elbette yaptığı oyunu satmak ister, yaptığı işlerle de gurur duymak ister ama bu adamın tavrı hiç hoşuma gitmiyor. hani şu çıkıp duran cümle var ya, "türkiye'de oyunumuz satılmıyor, onun için türkçe dil desteği sunmuyoruz size" falan diye, hah işte bu adam bunu günde en az 3 kez tekrarlıyor twitter'ında. sanki bu oyunu çıkartırken 3d maç moturundan, bug'lardan falan önce, türkçe çıkmış mı çıkmamış mı diye kontrol ediyor çemçük ağızlı.

  bir de kendisinin dediği iddia edilen ama kanıt bulamadığım bir söz var, bakınız lütfen:
  "hi. miles here. this year our efforts against piracy are crack-proof. so, the only option for you guys is buying the game. i’m sure skidrow can't crack this game. i'd pay a million pounds to see that!"

  el mi yaman bey mi yaman göreceğiz miles efendi! almıyorum ulan oyununu. eğer cidden alkollü bir anında yukarıdaki lafı da ciddi ciddi demişsen bir milyon poundun bi tarafına kaçar umarım.
 • adamın günahını almışız valla. o da olacakların farkındaymış. özür dilerim kendisinden.

  http://i.imgur.com/pieak.jpg

  bu arada şu oyun uğruna adam türkçe bile öğrenmiş. ama hala dalga geçiyor köftehor!

  http://i.imgur.com/b8ioh.jpg
 • dünyanın en rahat adamı la. türkiye'ye bir kaç saatliğine geldi hiç gitmeye niyeti yok gibiydi. çok sıcak kanlıdır, severiz. football manager gibi bir oyunu yapmış daha ne olsun.
 • sports interactive'in stüdyo direktörü olan çok eğlenceli bulduğum kişidir. anlatılanların aksine ukalalığı olduğu söylenemeyecek biridir bence. ve movember için de sports interactive çalışanlarının tıraşlarını kendi elindeki makinayla yapan adamdır.
 • bugün ingiltere liginde oynanan maçlarda gol oldukça %50 indirimli fm 2013 steam kodlarını dağıtıyordu twitterda. değişik.
 • twitter adresinden gelecek hafta tatil yapacagini ayrica dort senedir ilk defa boyle bir tatil yaptigini soyleyerek uzmus kisi. adam yememis icmemis futbol camiasinda kariyer yapalim diye ugrasmis falan diye uzuldum kendisi icin. burdan sana sesleniyorum tatilin sonuna kadar helaldir recko.
 • kendisini aziz yıldırım gibi gördüğüm football manager oyununun yapımcısı. nedenine gelecek olursak; nasıl ki aziz yıldırım her nekadar fenerbahçe'ye kurumsal anlamda çağ atlatmış olsa da şu anda faydadan çok zarar verdiği gibi bu miles jacobson da fm serisine şu anda zarar vermekten başka birşey yapmıyor.

  3d maç motorundan beri (yanlış hatırlamıyorsam 2012 serisiydi) oyunda yeni diyebileceğimiz çok az şey var. herşey para değildir, birazcık oyunun fanları dinlense oyun çok daha iyi bir noktaya gelebilirdi ama değişiklik yapılmaktan kaçınılıyor. değişmeyen tek şey değişimin kendisidir, er ya da geç yanlış yolda olduğunu anlayacağını düşünmekteyim.