• superonline'dan bir an önce kurtulmak için başvurduğum firma. bugün beni musteri hizmetlerinden arayip: efendim, sizin ve çalışanlarımızın sağlığı bizim için çok önemli. evinizde veya iş yerinizde koronavirus'lü herhangi biri var mı? diye sordular. çalıştığım yerde olduğu için de var dedim. o zaman izninizle 15 gün başvurunuzu askıya alabilir miyim? dedi. vay be! dedim içimden! helal olsun. 15 gün sonra ara beni millenicom, sendeyim.
  • sakın almayın, uzak durun.
    iptal etmek için yıllarca uğraşırsınız.
  • mafya'dan bile daha kolay çıkarsınız.
  • ben çok memnunum kendilerinden. bu iss’lerin kalitesi kesinlikle bulunduğunuz konum ile değişkenlik göstermektedir. taahütsüz olarak şansınızı deneyin derim.
  • abonelik hakkında bilgi almak istiyorum dedim altyapı var mı bakalım dediler.

var zaten siteye altyapıyı ben çektirdim dedim. bakmamız lazım dediler.

bakıp altyapı varmış, taahhütsüz mü, 27 ay taahhütlü mü istiyorsun dediler.

taahhüt vermek hangi avantajı sağlayacak dedim. yıllık 5-10 tl bir vergi var o çıkmayacak taahhütlüde dediler.

taahhütsüz olsun dedim. her ay extra modem parası 15 tl eklenecek dediler. modemim var istemiyorum dedim. modem alsanız da almasanız da bu para eklenecek dediler.

ben aptallıklarından kurtulmak için ttnet’ten kaçıyorum. sen de onlar gibiymişsin millenicom.

edit: zorla alınan modemden dolayı ttnet’e kızmam gerekiyormuş onu öğrendim. nereden? youtube’dan. halbuki hizmetin satıldığı web sitesi “kampanya kapsamında modem talep edildiyse modem taksiti ilk faturaya yansıtılacaktır.” diyor. yani opsiyonel.

6502 sayılı tüketicinin korunması hakkında kanun açık olarak der ki bir ürünün görselinde, reklamında, broşüründe, tanıtımında ne yazıyorsa onu uygula.

kimse millenicom’a ttnet ile yaptığı anlaşmayı zorla imzalatmadı. altyapıyı sağlayanın belirli şartları varmış ve işine geliyorsa hizmeti ondan alırsın. ama youtube’dan 29. dakikada yaptığın açıklama ile resmi web sitenin belirttiği opsiyonun dışında opsiyonları makul olarak tanımlamaya çalışırsan, bu olsa olsa güldürür.
  • zorla verilen ve kira alınan gereksiz modem konusu için kızılması, daha doğrusu nefret edilmesi gereken şirket türk telekom
    şu linkten yetkilinin açıklamasını görebilirsiniz* https://www.youtube.com/…hm&feature=youtu.be&t=2009

ben de 5 kez kira ödedim o gereksiz tt kısıtlamalı modem için ve 1 gün bile kullanmadım, o modeme ödediğim türk telekoma giden her kuruşla da tt nefretim artıyor.
  • arkadaş neymiş , salgın varmış işler gecikiyormuş
    1 talep varsa eleman istihdam et
    2 biz başvururken de salgın vardı bu bir mazeret değil.
    neymiş altyapı sağlayıcı firmadan kaynaklanan sorunlar için ben koşturacakmışım o zaman senin görevin ne? ben seninle sözleşme imzalıyorun alt yapı sağlayıcı firmayla imzalamıyorum. sen imzaladığın sözleşme şartlarına alt yapı sağlayıcı firmanın uymasını sağlayamıyorsan ben de seninle imzaladığım sözleşmeye uymam!!!
  • önce hizmet versinler sonra arttırırlar . millenicom = pişmanlık (bkz: millenicom hizmet rezaleti)
  • asla bulaşmayın dolandırıcı bir firma . şikayet var'daki iletimi aynen kopyalıyorum ;

millenicom yeni taşındığım yerde bana ancak 16 mbit verdiği için kapatmak istedim. temsilcileri binbir dille yeni geçtiğiniz hatta beğenmezseniz hat altyapınız hazırda dursun 6 ay dondurun. memnun kalmazsanız geçiş yaparsınız diyerek 6 ay sonunda bana sormadan tekrar açacaklarını bildirmeden dondurttular.

şimdi de sanki ben istemiş açtırmışım gibi tek bir kb kullanmama rağmen kafalarına göre açmış benden para istiyorlar.

70 lira için yapmadıkları rezillik kalmadı. bu kadar paraya muhtaç ve dolandırıcı bir firma olduğunuzu bilmiyordum. itiraz ettiğimde tek dedikleri biz sesi kontrol ettik yanlış bilgilendirme yok parayı öde. birde bana yolla o ses kaydını . kendi kendine karar veriyorsun.

ben tekrar açtırıp kullanacak olsam 1 kb bile olsa kullanırdım. sizden hizmet alacak olanın aklı yok. bakkal bile sizden daha vizyoner.
hesabın var mı? giriş yap