• (bkz: hedef 2071)
  • kalıp izi değil kesici kalem izleri.

polisaj her parçaya yapılmaz. parçanın yüzeyini belirsiz şekilde aşındırarak geometrisini bozar.

bilmeden atıp tutmayın.
  • o da 2023'te çıkacak değil mi?
  • bunlara ciddi ciddi inanan, muhalefeti de bilgisizlikle, kıskançlıkla suçlayan z kuşağı bir tayfa var.

olm yavrum anlamıyor musun? kötü ekonominin getireceği oy kaybını önlemek için hergün yeni uydurma bir şey ortaya atılıyor. ortada togg filan yok! daha fabrika bile inşaat lan! copyright mustafa varank işleri bunlar. işin ilginci sadece halkı değil cb'nı da kandırıyorlar.

ayrıca fotoda gördüğüm kadarıyla baya bi mühendis çalışıyor. her biri 35 bin alsa iyi para.
  • bilgisi olmadan fikri olanları ayıkladığımız olaylardan biri daha.

ehehühe biri gitti kaldı 5 milyon tane ; hepsine mi reklam yapacağız diye espri sıçmadan önce şunu bilmekte fayda var ;

bunun adına first cut denir ve bir havacılık adeti/törenidir . ilk üretim için bir parça seçilir ve bir törenle -kutlamayla işlemeye başlanır. olay bu… kalan parçalar arkada normal rutinde devam eder. yani merak etme her parça için haberin olmaz.

bir de hangi parça olduğunu merak edenler olmuş.. aileron veya fuselage dediğinde yüzüne bakacak tipler neresi olduğu belli değil diye söyleniyor ya neyse.. ne önemi var? üretim başlamış işte olay bu.
    neymiş alüminyummuş radarda görünürmüş …yersen stealth varmış. en düşük radar kesitine sahip uçaklardan f-117 nin nerdeyse bütün yapısallarının metal olduğunu , shealth ‘in olayının geometri ve kaplama olduğunu bilmeden sallamak ne güzel. sonra cahil deyince kızıyorlar.

eleştirirken azcık mantıklı eleştirin , yoksa trollerden bir farkınız kalmıyor.
  • bu amk ekşicilerine zaten uçak gökten zembil ile inecek, böyle parça parça hazmedemiyorlar.

tanım: yerli malıdır.
  • fotoğraf tam olarak şunu diyor:

haftasonu g20'de, f16 modernizasyonu için yalvarmamışız gibi çek panpa.
  • siz muhalifim deyip bu yorumları yaptıkça muhalifliğimden utanıyorum.
    tanım: ilk prototip için üretilen parçalardan ilki.
  • vecihi hürkuş bunu beğendi.
  • oh bee sonunda, ben de aylardır bu parçayı düşünüyordum. nasıl üreteceklerini, tasarımını nasıl yapacaklarını düşünmekten uykularım kaçıyordu artık rahat bir uyku çekebilirim.
    vatana millete hayırlı olsun, amerigaynan alamanya da kıskançlıktan çatlasın patlasın.
hesabın var mı? giriş yap