• baya eğlenceli olacak gibi görünen oyun. ama büyük ihtimalle insanlar toplanıp toplanıp çük yapacaklar her yere.

bunlar da pokemon go gibi, oyunu türkiye'ye çıkarmamazlık yapmazlar umarım. 3 yıl oldu hala oynamak istersem apk indirmek zorunda kalıyorum.
  • kapalı beta çıkmıştır. katılmama rağmen almadılar beni :( galiba sadece amerika özel beta imiş
  • gps destekli olacağı için uzayda çalışmayacak oyun. adı da earth zaten..
  • biraz önce store üzerinden erişim bildirimi geldi ve yükledim. ofiste olduğum için dışarıya çıkıp henüz deneyemedim. menüleri, ekranları vs şöyle bir kurcaladım, şu an için bir süre geçip uygulamada ki ağırlık vs giderilmeden pek oynanabilir durmuyor. bakacağız.
  • şuan yüklemekte olduğum merak ettiğim oyunumsu. editlenecek

ılk 5 dakika editi: şarjı yemiyor içiyor.
  • nihayet kavuştuğumuz sanal gerçeklik oyunudur.

şu an için her şey gameplay videolarında izlediğim gibi ama, bir kara ekran problemi var. erken erişimde olduğu için tabi anlaşılabilir bir durum, zamanla düzeltilecektir.

zamanla göreceğiz bakalım ne numaraları varmış.
  • vpn olmadan çalışmayan bir şey yapmışlar androidde. build biraz karışık olmuş
  • az önce indirip denedim. erken erişim olduğundan dolayı bir ağırlık var. oyunun amacını tam olarak anlayamadım. bilgisi olan yeşillendirebilir mi?*
  • hayvanı işlemci ve ramli xiaomi mi mix 3 umu beş dakika da hayvanlar gibi ısıtmış oyundur (ilk kez bu kadar ısınmasına şahit oldum), microsoft un yeni istihbarat aracıdır, üye olurken bile canımı çıkardı yaşın kaç mailin doğru mu microsoft hesabın var mı skype falan var mı, canlı konum vb.
  • 30 haziran 2021’de kapatılacak olan oyun.
hesabın var mı? giriş yap