• dombalak geniş suratlı demir çeneli bir insanın azmiyle güzellik kraliçesi gibi bir mevkiide bile görünebileceğine iyi bir örnektir.ayrıca bir şekilde mafyalaştığımızda hollywoodda her alanda rol bulunabileceğine bir örnektir
    (bkz: morgan freeman)
  • good will hunting'de oyunculuğu çok başarılı, tipi de gayet sevimliydi. hani güzel değil davası olmuş yukarıda ama, hollywood'da özellikle komedi dizilerinde oynayan kadınların hep yüzünde minnie driver'ınki gibi ya tuhaf bir çene yapısı ya tuhaf mimikler falan var. jennifer aniston'dan daha çirkin olduğunu düşünmüyorum misal. ama kariyerine naptı, nolduysa, bir daha o çapta bir filmde göremedik bu kadını. depresyona mı girdi, hırsları olmadığı miçin mi ön planda kalamadı, art arda çocuk mu yaptı bilemiyorum. ama açıkçası geçenlerde sinema tv'de uma thurman'ın motherhood adındaki gelmiş gelmiş en salak filminde, yardımcı kadın oyuncunun da yardımcısı minvalinde üstelik de hamile kılığında görünce çok hayal kırıklığına uğradım ve "allah allah bu kadın nerede yanlış yaptı" diye düşündüm, yoksa şimdi komedi filmlerinde arzı endam etmekte olan bir çok aktristen görece daha şirindi oynadığı rollerde, oyuncu gibi değil de gerçekten yaşıyormuş gibiydi.
  • ekşide herkesin sevgilisi victoria's secret modeli olduğu için ekşi standartlarına göre çirkindir tabi. günlük hayatta ise gayet sevimli, oldukça çekici ve ortalama güzellikte bir kadındır. good will hunting 'teki rolü de çok tatlıdır ayrıca. zeki güzel başarılı. kim istemez ki böyle bir kadını?
  • 2007'de seastories adında bir albüm çıkarmıştır. sesi iyi midir kötü müdür, şarkılar güzel midir değil midir bilmiyorum, objektif olmam beklenmesin çünkü kendisine karşı boş değilim. "...you asking me, asking me for love..." dediği an "ah" dedim "ha şunu bileydin, gocaman ağızlım".
  • the phantom of the operanin film versiyonunda kotu karakter "carlotta" olarak karsimiza cikmistir kendisi.

rolunu cok basariyla oynamis, kurbaga sesi sahnesi ile de guldurmustur, kullandigi aksan da cabasi.

ve,
    filmde ve soundtrackte learn to be lonelyyi kendisi seslendirmis, cok da iyi etmistir.
  • john cusack'ın sevgilisi.
  • tarzan adlı uzun metrajlı çizgi filmde jane porter rolünü seslendirmiş ingiliz oyuncudur. fazla tipik güzel olmadığı halde olağanüstü bir çekiciliği vardır... ses tonu büyüleyicidir, şevkatlidir, kıvrak ve düzgün konuşması yüzünden seslendirmelerde adına rastlanır. bir de esprili ve komiktir. benzer çekicilik bir ingiliz zenci melezi olan sade adu'da da bulunur. ikisinin de sesindeki hoş tortu, insanı onlara aşık etmeye yetebilir... *
  • her gördüğümde/duyduğumda mini driver olarak okuduğum/anladığım isim. en son kazaa' da "minnie driver accidental" diye bir mpg dosyası gördüğümde mini süren bir şoförün yaptığı kaza sanısıyla indirdim ve minnie driver'ın elbisesinin askısının düşmesiyle sol göğüs frikiği vereyazmasını seyrederken buldum kendimi. neymiş? "minnie driver accidental nudity"miş, fena da değilmiş.
  • çirkin şansı teorisinin yüzü suyu hürmetine, chris o donnell*, brad pitt*, matt damon*, david duchovny*, colin firth* ve jonathan rhys meyers* gibi insanı aptal edebilecek güzellikte adamları yemiş, yemediklerinin yanında yatmış; bu sayede partnere uyum dalında ibrahim tatlıses - hülya avşar tadı yakalamayı başarmış şahıs..

konuyla alakalı olarak:
    (bkz: göz var izan var)
  • governess ta blackchurch adi ile katolik(?) bi aileye girip cocuk bakiciligi yapar ve evin babasi ve oglunu birbirine dusurur.bu arada fotograf in ilk icat edilddigi zamanları goruruz bizde.seyiri hoş bir film ve hatun
hesabın var mı? giriş yap