• burun yapili, gogus silikon, dudak dolgulu, yuzde bişektomi, çenede de dolgu ..ancak boy kisa, boyun da kisa, bel & kalca ayni hizada olunca dengesiz bir goruntu var ...yetenek , goz kanatmaz seviyesinde .. tiyatro kokenli kuzenlerinin torpiliyle bir yerden baslayip , ipin bir ucundan tutanlardan.. o degil de hem guzel hem gercekten yetenekli nice kisiler bunun gibi "cevreden ittirmeli" tipler sayesinde hak ettikleri firsatlara erisemiyorlar..
  • bu kızcağızın karın bölgesi (göğüsle biten ve leğen kemiğine kadar olan mesafe) olması gerekenden çok kısa.yani sanki göğüs bitiyor kalça bölgesi başlıyor gibi.bu yüzden giydiği bir de yüksek bel pantalon ve etekler proporsiyonunu çok anormal gösteriyor.bir de omuz geniş boy zaten kısa olunca tuhaf bir proporsiyon gerçekten.yüzü güzel allahtan.
  • erkek seçimleri aşırı kötü olan güzel kadın. (bkz: kubilay aka) (bkz: oğulcan engin)
  • oyunculuğunu bilmem ama kafa olarak yerli millie bobby brown olma konusunda kararlı bir genç. daha 23 yaşında olmasına rağmen 40 yaşında saça, makyaja, kıyafet tarzına sahip. bu kadınlar da bir acayip. 40 yaşındayken 20 yaşında gibi göstermek isterler 20 yken kendilerini 40 yaşındaki kokonalara çevirirler. ilginç.
  • alina boz ile aynı kişi olmadığını bugün doğan kabak'a eşlik ettiği 35 dakikalık vlogda bile anlamadım. ulan burnu mu degismis falan dedim. en son boy meselesinden aynı kişi olmadıklarına uyandım. insan gerçekten hayret ediyor.

baştan edit: çok tv izlemiyorum, vurmayın.
  • keko tiplerle sevgili olursa aldatılması normal olan kişi.
  • ben bu kızcağızı alina boz sanıyordum. daha doğrusu alina bozla bu kızcağız aynı kişiydi benim için. meğer ayrı ayrı insanlarmış lan.

ulan en son kubilay aka ile boran kuzumun ayrı ayrı kişiler olduğunu farkettiğimde böylesine şaşırmıştım.

vay amk. dünya bi garip. kuşlar civildiyor.
  • bi tek bana mı öyle geldi, kızın kolları mı uzun vücut boyu mu kısa fiziksel bi gariplik orantısızlık var sanki kızda..

rol yapması vasat, dışardan birini çevirsen aynı şekilde oynar.. tek özelliği renkli gözlü olması dicem bir sürü renkli gözlü kız var aslında.. başka yerden torpilli sanırım..

oynadığı dizideki tüm karakterler bot .. düşünmesi olmayan yaratık yani.. hepsi aslı karakteri ne derse onu yapıyor.. sorgusuz sualsiz itaat ediyorlar.. çok ilginç.. senaryoyu kim yazmış hiçmi üzerine düşünülmemiş.. belkide bu yüzden oyunculuk iyi gelmemiş olabilir..

edit: başka dizide de oynamış, orda iyi oynamış aslında burdaki senaryo sıkıntılı o zaman sanırım..
  • torpilin olmadigi bir yerde oyunculuktan issiz kalirdi. bu kizda cocuk sesi ve konusmasi var. sesi yetiskin olamamis bir turlu. bu sebepten istedigi kadar iyi rol yapsin (ki yapamiyor) sesi sebebiyle hep bi eksiklik olacak.
  • mukemmel bacak diyor ya bildigin parantez bacak mk ayrica o agzi saga sola yayarak attigi gulus cok itici
hesabın var mı? giriş yap