şükela:  tümü | bugün
 • danimarka'da yaşayan üç zıpır kedinin günlük yaşamlarından komik videolar gösteren dünyanın en güzel kanallarından biri.

  en büyük kedi olan kraliçe nelly yani sayfaya adını veren missenell, 3 yaşında bir ragdoll ve birman melezi, eşsiz, huysuz, asil bir kraliyet üyesi.

  kölesi gilbert iki yaşında, başka kedileri yalama saplantısı olan, gözlerinin yeşiline anında vurulacağınız mükemmel bir bengal.

  ailenin son üyesi olan nala ise küçük, sevimli, ama bir o kadar da kurnaz, nelly ve gilbert arasında ikili oynayan tekir, uzun tüylü dişi bir sokak kedisi.

  sahipleri bütün gün elinde kamera, onların peşinde geziyor, çektiği komik sahnelere eklediği altyazılarla günümüzü şenlendiriyor. sağ olsun, var olsun...

  https://www.facebook.com/missenell/
  https://instagram.com/missenell/
  https://twitter.com/missenell
  https://www.youtube.com/…l/uc3jyxhljkkuxxqdes-jkueq
  http://www.missenell.com/
  https://linktr.ee/missenell
 • hastası olduğum kanal. nelly tam bir royal fluff. sürekli hizmet edilmeye layık bir queen. gilbert’e çeşitli iftiralar atar bir taraftan da hizmetinden eksik etmez.

  gilbert herkesle uyumlu, sakin bir bengal. queen’in mobbinginden arta kalan zamanda elektrik süpürgesiyle aşk yaşar. queen’le beraber banyo lavabosu ve evdeki çamaşırlıkta takılır.

  nala ise gilbert tarafından sokakta bulunan bir uzun tüylü. annesini kaybettiği için artık ne kadar ağladıysa, miyavladığında sesi belli belirsiz çıkıyor. ailenin mazlum üyesi olsa da queen’in gelecekteki rakibi olabilir ve işin kötüsü queen bunun farkında.
 • kraliçe nelly'nin dün 4. yaşını doldurduğunu öğrendiğimiz neşe kaynağı kanal.
 • gilbert'ına hastayım ben bu kanalın. biraz da benim minik kafaya benziyor diye herhalde, diğer pofuduklardan çok daha tatlı geliyor bana o minik kaplan.
hesabın var mı? giriş yap