• o saçma sapan karikatürün altındaki yorumlardan ciddi anlamda dehşete düştüm. doğum kontrolü önemli, patlak prezervatiflere hayır.

askere gitmeden önce akp bu kadar oyu nasıl alıyor, kim veriyor bu oyları derdim. şimdi ise %50'de kalıyor olmaları iyi diye düşünüyorum. memleket ciddi anlamda bir çomarland.
  • altına şu yorum yapılmıştır:

" amk bizim birader askerde tlf yakalattı diye 2 yıl 8 ay ceza alsın böyle amina kodumun hainleride vatan hainligine 5 yıl ceza alsın sikerim böyle adaleti"
  • dergi diyorum, karikatür diyorum ama lütfen yanlış olmasın, tamamen formata uyma amaçlı. yoksa kıçını silmez, sümüğünü sürmezsin.

çekirge 1 sıçradı, ee?
    ölür inşallah filan yazsaydınız ya, böyle imalar filan zor oluyodur.

sizin yüzünüzden, iman edenler lekeleniyor; inancını huzurla ve barışla sahiplenen insanlar pislik damgası yiyor. yatacak yeriniz yok.

allah'ın verdiği canı, allah alır demişler. çekirgeyle ilgili bize bilgi gelmedi.

aha çöp de burda: https://www.facebook.com/…/posts/1763056693916952:0
  • yıllarca penguen'e alkış tutanların katlanmak zorunda olduğu dergi. evet katlanmak zorundayız.

katlanmak istemeyenler için bonus.
  • karikatür denilmiş bu saçmalığa mı kızayım yoksa altındaki cehalet kokan yorumlara mı bilemedim. bu gerici, eğitimsiz ve cahil insanların yüzünden ülke batıyor işte.
  • mizah yapamadıklarını bir kez daha göstermiş mizah dergisi (!)
hesabın var mı? giriş yap