• bu, bu, bu, bu, bu, bu karikatürü yapan adama artık ekmek vermediği için verdiğim vergi de, oy da helal olsun başkan.

(bkz: yürü)
  • hani sanata ve sanatçıya özgürlüktü. işine geldiği zaman sanat işine gelmediği zaman sıçmık. akp liside chp liside ateisi de, ekşicide bu ülkede aynı mantıkta
  • içim serinledi yemin ediyorum.
    helal olsun başkan!
    ağlayın orospu çocukları!
  • yaptığı karikatürlere (bkz: #96138906) göre onurlu bir davranış sergileyip istifa etmesi gerekirdi. pardon onur dedim çok sırıttı değil mi. ayrıca çalışmalarına bakınca vasat altı bir karikatürist.
  • kurum kulturune yakismayacak sekilde , kurumun basindaki insani seviyesiz bir sekilde yerecek karikatur cizen bir calisanin calismaya devam edecegini dusunmek tam bir ahmaklik. etik kurul ve kurum politikasi geregi coktan isine son verilmeliydi.
  • hala şu adamı savunup sanat yaptığını düşünüyorsunuz ya helal olsun size. hadi beyinleriniz uyuşmuş pek çalışmıyor tek bir soru aynı çizimleri binali rte içinde yapıp o konuşma baloncuklarını doldurabiliyor musun diye sorun bu adama.
  • hele hele agzini siktiklerime bak hele. sen patronuna ima etmek bir kenara, aleni bir sekilde teror destekcisi, vatan haini falan filan diye hakaretler edeceksin, patronun da seni isten cikarinca aglayip zirlayacan he mi? siktir lan ordan!

o gotunu yaladigin adamlar olsa hapse attirirlardi seni. sen yine yat kalk du et insafli adamdir ekrem baskan...
  • zaten bok gibi ciziyordu
  • charlie hebdo için tayyipler alemi için "özgürlüktür, sanattır" diyenler gelmiş şu karikatürleri eleştiriyor. yani lemanda çıkan en ufak bir karikatürden bile daha hafif eleştiriler var.
  • yazıklar olsun imamoğlu.

adamın karikatürleri gördüm. bu kadar ay geçti yeni mi kovdun daha.

geç yapılmış aksiyondur.
hesabın var mı? giriş yap