• mkv formatlı videolarla fıldır fıldır oynayabilen program. içine ses gömmek, içindeki sesi atmak falan yetmezmiş gibi videoların fps dönüşümlerini bile yapıyor. hem de yaklaşık 1 dakika gibi bir sürede. hayır 720p videonun fps'sini değiştirdi, işlem 70-75 saniye sürdü ve görüntüde hiç bozulma olmadı. bunu yazan programcı kör olmuştur.
  • açık kaynak kodlu kodlu bir birleştirici. her türlü video, ses, bölüm ve altyazıyı dakikalar içerisinde (diskinizin yazma hızı ve dosya boyutuna bağlı olarak. bende 20gb film hdd de 2 dk sürüyor) birleştiriyor. özellikle usb ye yollayıp tv den izlemek istediğim filmler için kullanıyorum. size güzel bir tavsiye türkçe altyazı sorunu yaşanlar kodlamayı iso-8859-9 yaparsanız hiç bir türkçe karakter sorunu yaşamazsınız.
  • torrent dostu müthiş iş gören program.
  • orjinalde linux için üretilmiş bir program olup windows versiyonu da bulunmaktadır. ama doğal olarak windows versiyonu baya geriden takip etmekte olayı.
  • tek hamlede alt yazıyı filme gömebildiğiniz (üstelik inanılmaz hızlı bir şekilde) mükemmel program.
  • birçok işlevi olan benimse filmlere alt yazı gömmek için kullandığım program.yalnız .sub formatlı alt yazıları gömerken hata veriyor. programın içinde bunu çözebileceğim bir şey aradım ama bulamadım ben de bu iş için ekstra subtitle workshop programını indirip ordan text format ayarlarından .srt formatına dönüştürdüm.siz de sorun yaşarsanız bu yolla çözebilirsiniz.
  • eldeki bi sürü hdtv avi ve srt dosyasını tek dosya halinde mkv içerisinde toplamak için gayet seri muxing yapan freeware yazılım.
  • mkv içerisindeki altyazı, ses, görüntü ve diğer ekleri çıkarmak için gmkvextractgui kullanılabilir. indirdikten sonra içerisindekilerin hepsini mkvtoolnix konumuna atıp çalıştırın.
  • video içinde halihazırda bulunan altyazıyı dışarıya çıkarmak için bunu kullanayım dedim ama program hata verdi. başka bir program olan mkvcleaver ise işimi gördü.
  • mkv ler içerisine ekstradan ses eklemek/silmek gibi özelliklere de yarayan ücretsiz ve güzel program.
hesabın var mı? giriş yap