şükela:  tümü | bugün
  • https://www.sahibinden.com/…i-daire-714063597/detay

kadıköy, moda, bahariye'de, barlar sokağı, kadife sokak'da, 80 m2 + 40 m2 beton özel bahçeli, bekara, iki oda,salon, hol, antre, mutfak, banyo wc li, balkon ve arkada 40 m2 beton özel bahçeli, içi boya ve masraf ister, yarı bodrum, bahçe katı, kullanıma hazır, boş daire. ısınma sistemi yok, normal sobalı, demir kapılı, arka taraf pimopen ısı camlı, yerler laminat parkeli, boş daire. konuta, aileye ve çalışan bekara ve öğrenciye verilir. depozite:1.500 tl. apt. aidatı:60 tl. bahçede köpek beslenmesine yönetim tarafından müsade edilmiyormuş.

bazı odalar göreceğiniz gibi sadece sıvalı artık tükürükle mi şenlendirirsiniz, suluboya ile boyayıp bir renk cümbüşü mü yaparsınız size kalmış.
  • ulen bir de bekara diye not düşmüşler açıklamaya; bekar insanları ikinci sınıf insan, köle gibi gören ev sahiplerinin başı inşallah swinger partileri yapan evlilerle derde girer.
  • hakkında baslik açılacak kadar vahim olmayan evdir. moda'da oturuyorum demenin bedelidir o 1500 tl.
  • 1-2 güne kiralanır muhtemelen - evet 1.500 liraya modada köpek kulübesi bulamazsın.

göz bebeğimiz modayı esatpaşa mı sandınız?

edit: 20 kişi filan nesi var esatpaşanın daha kötü yerler var neden esatpaşa yazdın filan demiş, ne yapayım bildiğim aklıma gelen en boktan yer orası :d
  • normal fiyat evin ici duzgun olsa 2500 den aşağı vermezler. icine 15 000 lira harcanirsa adam edilebilir.
  • yerler son teknoloji ürünü "laminat" kaplama olduğu için vintage görünüyor.
  • valla çok mağara gezdim, bu kadar pis mağara görmedim. şu foseptik çukurlarına "mağara" demeyin lan!
  • 400 lira farkla bu daha iyi değil mi?
  • yumuşak klozet kapağı ile hayat enerjisi emme özelliğine sahiptir.

oturuyorsun böyle fıssssss diye ses geliyor, hele bir de önceden kalan hafif ıslaklık varsa tam plastiğin birleşme noktasından bacaklarınıza minik minik sızıyor.
  • köpek beslemeye izin yokmuş. oraya köpek bağlasan, çözdüğün an ilk seni ısırır. bu ülkenin hem maddi hem de ahlaki açıdan bittiğinin en büyük göstergesidir bu ev. bu evin sahibinin onlarca mülkü vardır muhtemelen. tek fazladan mülkü olan, birazcık insana saygısı olan hiç kimse böyle bir evi kiralamaya kalkışmaz. 800 lira boya masrafından kaçınan, üstüne bir de depozito isteyen insandan hayır gelmez.