• çakma saat satmasından şüphelendiğim site.
  • sakın diyeyim. amann bulaşmayın. aylardır 40tl parayı iade edemediler. ne zaman sorsam banka banka deyip geçiştiriyorlar. dünyanın öbür ucundan iade alıyorum üç gün sürmüyor, bu adamlar aylardır üç kuruşu yatırmadilar.
  • bana enteresan bir mesaj atmış firmadır.
    indirdik bekliyoruz
    bunun dışında, kendilerinden yaptığım tüm alışverişlerden memnun ayrılmışımdır.
  • sürekli spam mail gönderen dandik sitelerden biri daha. mail listelerinden çıkmanın imkansız olduğunu söylememe gerek yok sanırım.
  • fiyatlarının ucuz olmasının sebebi sanırım kalitesiz müşteri hizmetlerinin olmasından kaynaklanıyor.

21.01.2017 tarihinde sipariş ettiğim saatin yanlış modelini gönderdiler olur öyle şeyler diyip 24.01.2017 tarihinde geri gönderdim fakat olaylar pek tahmin ettiğim gibi gelişmedi. saat kendilerine kargo tarafından teslim edilmesine rağmen 3 hafta boyunca kargonun henüz açılmadığını bahane ederek ertelediler daha sonra bana geri dönüş yapıp talep ettiğim model numarasını tekrar göndermemi istediler ki istediğim model iade ettiğim faturada yazıyordu. tekrar beklemeye koyuldum fakat bu defa stoklarda istediğim modelin kalmadığını farklı bir model seçmemi istediler peki ona da tamam diyip farklı bir model talep ettim.

aradan bir hafta geçtikten sonra tekrar aradılar en son talep ettiğim saatin de stoklarda kalamdığını yeni bir model seçmemi istediler bu arada saati aldığım zaman yararlandığım indirimin sona erdiğini aynı fiyata sahip olan saati artık seçemeyeceğimi söyleyip aradaki fiyat farkını benden talep ettiler. kendilerin kaynaklanan süre kaybından dolayı beni suçladılar. kendileri ile kısa süreli bir tartışmadan sonra yeniden farklı bir model sipariş ettim abartmıyorum bu olay 4 defa gerçekleşti. sürekli yeni model seçmemi istediklerine rağmen stoklarda kalmadığını ileri sürerek siparişlerimi iptal ettiler. 5. defa model seçerek kendilerine sipariş verdim. bu arada seçtiğim tüm modeller sitede mevcut olup satışı yapılan saatlerdi.

saat elime ulaşacak mı bilmiyorum şayet gelirse editlerim.

edit: tahmin edeceğiniz gibi saat falan göndermediler ısrara parayı iade etmek istediler bende daha fazla mağdur olmamak için parayı aldım. bundan sonra kara listemin tepesindesin modasaat.
  • piyasada 300 tl'ye satılan bir saati, sahte olmasından korksam da daha önce alışveriş yapmış bir arkadaşıma güvenerek indirimden 90 tl'ye aldığım site. saati bayiye göstererek orijinalliğini de onaylattım ki 90 tl'ye inanmak istemedi adam. tabi siteyle hiçbir alakamın olmadığını ve alınan saatin zaten piyasaya sahtesinini sürülmesine gerek duyulmayacak bir moda markasına ait olduğunu da belirtmek gerek. büyük saat markalarında gerçekten o fiyata orijinal saat satıyorlarsa dışarıda birileri bizi fena silkeliyor demektir zira birçok modelde fiyatları piyasanın bir hayli altında.
  • batmıştır, geçmiş olsun
  • 400 liralık saati 150 ye görünce inanamadım bir bakıyım diye sözlüğe geldim , entryleri görünce sipariş verdim bekliyoruz bakalım gelince editlerim

edit; saat geldi orjinal kutusu ile sıkıntısız ve gösterildiği gibiydi
hesabın var mı? giriş yap