şükela:  tümü | bugün
  • etkisi geçtikten sonra uykumu normale göre daha ağır getiren ilaç. uyanık vaktinin kalitesini artırırım ama bunun acısını dinlenme vaktinden çıkarırım diyor sanki. sadece uyku değil, anksiyeteyi de tetikliyor. belirgin bi düşme yaratıyor yani.
    fayda zarar hesabı yapmak gerekiyor yani.

tabi bünye meselesi. yukarıdakiler benim için geçerli.
  • gece melatonin takviyesiyle sabah erkenden alindiginda, uyku denilen olumden kurtariyor. yine dunya iselerinden elimi etegimi cektigim ruya aleminde yasadigim bu donemde doktora gittim. uyku merkezi incelemek icin randevuyu 4 ay sonrasinda verdi.
    ya ben anlatamiyorum derdimi ya da etik pratikten daha onemli doktor icin.

elinden ihtiyac fazlasi olan varsa bir iki kutu cok makbule gecer, yeniden hayata donmemin serefine yemek ismarlarim.
  • reçetesiz 170 tl fiyatı bulunan, genel olarak uykulu hali ortadan kaldırdığı için dikkat, konsantrasyonun artmasını sağlayan ilaç.

mükemmel değil ama benim gibi birkaç filtre kahve içip anca kendine gelen ama midesini yakanlar için oldukça yararlı.
  • bana göre müthiş işe yarayan ilaç.
    eğer uyumamam gerekiyorsa direk bir tane atıyorum, uzun saatler konsantre bir şekilde çalışabiliyorum.
    benim gibi dikkat eksikliği olan birinde bile, uzunca bir süre işimi yapmama sebep olabiliyor.
    bunun daha iyisi ya da alternatifi varsa yönlendirmelerinizi beklerim.
  • 2 haftadır narkoleptik halimi gidermek için doktor yönlendirmesi ile kullandığım ilaç.

uyku bastırmadığı zamanlarda daha ayık olmam haricinde bir etki göstermedi. sinirlenince yine çat diye uyuyorum. bak yine bastırdı.

büyük umutlarla bu başlığa geldiyseniz geri dönün. tünelin sonu bok gibi bi yere çıktı.
  • prospektüste yazanları buraya kopyala yapıştır yapacak değilim.

şu saatte uyumamı engelleyen ilaç. ne yapın yapın sabah saatlerinde için. öyle böyle uyarmıyor.sesi güzel birisi bana ninni söyleyebilir mi?
  • kendisinin çok faydasını gördüm... ama kedisiyle gögüş ağrılı sol kolun felc olmuş gibi tutmaması vb etmenlerin olduğu hikayem var. tabi işin içinde yüksek doz kullanım, gereksiz zamanlarda kullanım gibi şahsıma ait hatalar var.. hatta yüksek doz günlük 3 ve üstü hap , arka arkaya gelen yetersiz uyku gibi hatalarımın sonucunda ibretlik hikayemi editliyeceğim.beni bekleyin anacım byyy ??
  • yutmadan önce azıcık emerseniz şekerli bir tadı oluyor. eğer emme sürenizi uzatırsanız çok acı oluyor dozunda ayarlayınız.
  • 27.06.2020 itibariyle sgk ödeme listesinden ve narkolepsi tanısından çıkarılmış ilaçtır. epilepsi tanılı hastalara verileceği söylendi.

cralium da modafinil etkenli bir ilaç. onun da çıkarıldığı söyleniyor.