• mal turnasolu gibi başlık. şu başlıkta yine motorcular mağdur diyen malların hepsini engelleyin hayatınıza kalite katmış olursunuz. konu şeridinde giden adamı dövmek üzerine kurulu ama bizim mal gelip geçen köprü üstünde motorcu şunu yapıyordu diye örnek verip dayak yiyen adamı haksız çıkarmaya çalışıyor. bu mantığa göre pazardan aldığınız bir poşet eriğin içinden 5-10 tanesi bozuksa dünyadaki bütün erik satanlar orospu çocuğu.

mal diyince kızıyorsunuz sonra amına koim sapla samanı karıştırmadan konular üzerine yorum yapamayacak kadar mal ve pis düşüncelere sahipsiniz.
  • evet yine motorcu mağdur. çünkü adam şu videoda haklı.

videodaki olayla ilgisi olmayan anıları buraya yazarak yine motorculara yükleniyorlar ya. motorcuların da içlerinde öküzler var ama allaşkına şu videoyu izleyip nasıl
    motorcuyu haksız göstermeye çalışıyorsun ya başından geçen başka olayları baz alarak??

yuh yani.
  • (bkz: böyle bir şey yok.)

başlık boş olunca yardırayım. birisi yazıp silmiş. trollüğün bile bir sınırı var sanırım.

öncelikle böyle düşnen birisi varsa ilk yapması gereken gidip önce akıl hastanesine bir muayene olsun. eğer her hangi bir sorunu yoksa ( ki hiç sanmıyorum sağlıklı olduğunu )
    gidip sıfırdan ehliyet kursuna yazılsın.

yolları devlet yapar. ve kullanıma açar. bu yolların bir kısmını motorlu ve motorsuz araçlar kullanır. bir kısmını da yayalar. dolayısı ile herkesin kullanabileceği yolda eğer baban yaptırmadıysa hak iddia edemezsin. isteyen at arabasıyla gezer. isteyen bisiklet ile isteyen motorsiklet ile.

yeter ki yasal şartları sağlasın. misalen muayenesi ve sigortası olmayan araç yola çıkamaz. at arabası ve bisiklet otobana çıkamaz. ancak e-5 karayolunda sağdan giden bisiklete sen nabıyorsun demen , adamın evine gidip sen burda neden yaşıyorsun demen ile aynı mallıkta bir soru.
  • bu sabah şahit olduğum olay. başlığı görünce acaba mı dedim. hız sınırı 70 km/h olan yolda sol şeritten gayet nizamı giden bayan motorcuyu sıkıştırdıktan sonra gelişen diyalog bu gibi geldi bana.

bu sefer motorcu arkadaş haklıydı. bitmedi dört teker vs iki teker cahiliye devri.

bu memlekete ikisi de fazla hep diyorum. at iyiydi bize.
  • yahu o kadar motorculara yağdırdım zamanında, yoldan gidin, o bokum çizgilerin kenarında, bi oradan bi buradan gitmeyin diye. bakın kör noktada geziyorsunuz kaza olacak diye hem sözlük hem hayatta tartıştım adamlarla.

zaten düzgün motor kullanan bulması zor, bir de böyle zontanın biri çıkıp sen sen arabamısın yolda gidiyorsun diye kavga ediyor.

beyinsiz, kaldırımdan mı gidecekti adam? sen soldan 200 km/h ile gitme, makas atma fantazin yüzünden motor yada diğer taşıtları taciz edemezsin. böylelerinin ehliyetleri ve araçları derhal elinden alınmalı ve ömür boyu araç kullanması yasaklanmalı.

ilgili khk dört gözle beklenmektedir.
  • türkiye'de yaşıyorsan boks sporu bir lüks değil bir zorunluluktur. askerlik gibi, iki yıl boks eğitimi almak zorundasın.
  • cehalettir. arabacının ilk yumruğu yedikten sonra 2 saniye kadar durup "vurdun" diyerek dalmasına yarıldım yalnız *
  • baktın adam indi arabadan üstüne yürüyo, o konuşmaya, hakarete falan devam ederken 45 derecelik bir açıyla çenesine geçir yumruğu kapansın mevzu. adam büyük olasılıkla bayılır sen de biner motoruna şeridinin tadını çıkararak ve taciz edilmeden yoluna devam edersin.

başka bir taciz anında görüşmek üzere.
  • bisiklet kullanıyorum.

4 km kısacık yolda şeridimden gittiğim için her gün en az 10 araç korna çalıyor, 4-5 araç yanımdan sürtecek kadar yakın geçiyor.

düşürmeye bile çalışan oldu!

bu ülkede bisiklet ve motosiklet kullanılmaz ama salağım ben, kullanmaya devam ediyorum.
hesabın var mı? giriş yap