• bugün şehadetinin 8.yılı koca yürekli kahraman askerimizin ruhu şad mekanı cennet olsun...
  • türk oğluyum türk olarak ölürüm ! gerçek bir kahraman ruhuna hergün fatiha’lar okuyan bir ced bıraktın arkanda kahraman asker !
  • tanıdığım en milliyetçi öğretmenin müdür olarak atandığı lisenin bahcesinin duvarına resmini yaptırdığı kahraman.
  • azeri türkü bir azerbaycan özel kuvvetler askeri. 19 haziran 2010 tarihinde 1 km mayın döşeli sınırı tek başına aşarak ermenistan silahlı kuvvetleri'nin bulunduğu karakola baskın düzenlemiş ve ermenilerin kendi mühimmatlarınıda kullanarak tam 5 saat çatışmıştır. 45 ermeni asker ve subayı öldürüp kendiside şehit olmuştur. " bir türk dünyaya bedeldir." sözünün ete kemiğe bürünmüş halidir.
  • bugün doğum günü olan türk yiğidi. 9 sene önce ermeni sınır karakolunda tek başına 45 işgalci ermeni askerini öldürdükten sonra şehit olmuştur. ruhu şad olsun...
  • bugün doğum günü olan yiğittir. allah mekanını cennet eylesin. anasına babasına şahitlik etsin inşallah. analar ne yiğitler doğuruyor be!
  • tek başına bir ordu deyimi bu yiğit kardeşimize kelimenin tam anlamıyla yakışıyor.
    mekanı cennet olsun.
  • 45 ermeni katilini öldüren süper kahraman.
  • bugün şehadetinin 9.yılı olan kahraman türk şehidimiz. son zamanlarda yaşanan ve askeri anlamda en büyük ses getiren olaylardan biridir şehit mübariz'in tek başına yaptığı operasyon. bu konuda çok fazla spekülasyon olsada şu bir gerçek tek başına mayınlı araziyi aşıp bir ermeni cephaneliğini havaya uçurdu akabinde bir sınır karakolunu ele geçirdi ve ermeni cephaneleri ile sabaha kadar çatışarak şehit düştü. rus askeri kaynakları ermenilerin olayla alakalı raporlarını okuduktan sonra kendini "türk rambo" diye isimlendirildiği duyumları vardır.

detaylı bilgi için...
  • dun gece ilginc sekilde ruyama girmis olan cengaver.

bir spor salonunda olimpiyat gibi cesitli spor karsilasmalari yapilirken bi sekilde iceri almiyorlar beni elimde kamera oldugu icin. derken gures kiyafetleri icinde mubariz geliyor ve bana gel benle isareti yapiyor. gorunce taniyorum ve vaay kardesim diye sarilmak isterken uzak tutuyor biraz kaslari gures oncesinde dokunulmamasi lazim diye. ama yani resimlerdeki gibi bildigin rambo mubarek.

ayrica bu entryde yazdigim gibi (bkz: #33722680) ona da ruyamda sen bana bu yardimi ettin 3. ogluma adini vermek farz oldu dedim. harbiden de oldu artik.

allah rahmet eylesin.
hesabın var mı? giriş yap