şükela:  tümü | bugün
  • kendisi lazdır
  • fizy ile hayatına fon şarkısı katanlardan.
  • fenerbahçe cumhuriyeti vatandaşı, asil renklere gönül vermiş güzel yazar. en içten selamlarımı yolluyorum kendisine.
  • bu kızçe bi aralar istanbul'a gelecekti göya. takılacaktık, gezecektik, absürd fotolar çektirecektik. ama yalan oldu. beni beklettiğiyle kaldı :(

bugün istanbul'da olsaydı doğum gününü beraber kutlardık. iyi ki doğmuş halacım benim ^^
  • 1996 yılında çizdiğim buram buram tarih, emek vs kokan resmimi hala vermeyen eşek gözlü unga bungadır. bugün doğum günü olması bu gerçeği değiştirmiyor.
  • hafif kırık laz kızı yazar. seviyoruz yine de.
  • ortaklar meyhanesi'nin halası.ama benim annem!o yüzden çok sağlam torpilim var.

bir de güzelliği dillere destan olmuş. penelope cruz halt etmiş öyle diyorlar.
  • hayatımda gördüğüm en aklı başındaki manyak karı.
  • sözlüğün bana/hayatıma kattığı en kıymetli şeylerden biri. ne kadar sevdiğimi, birlikteyken ne kadar eğlendiğimizi bir yana bırak; hakkını nasıl öderim hiç bilmiyorum. buraya kendince esprili, şakatüel şeyler yazmak için geldim; yine ciddiye bağladım. olsun, sağlık olsun. tez zamanda başındaki bütün meşguliyetlerin bitsin de sergilere gidelim halacığım. ayrıca portakal sularını da başkasıyla değil, benimle iç lütfen.