• fatih yengesine inceden yanık gibi geldi bana. öyle ki ben onu kocası sanmıştım. yengesi konusunda dazla histerik ve vücut diline bakılırsa ilgisi onun üzerinde.
  • müge anlıcım buraları okuyorsan acilen kıyafetlerni hazırlayan kişiyi ve kuaförünü değiştirmen gerektiğini özellikle söylemek istiyorum. hoş kadınsın hatta saçların çok güzel ama ekranda o kıyafetler ve saçlarla çok demode duruyorsun. yani o kıyafetlerinin rengi modeli ayrı saç modellerin apayrı.

tebdil-i mekanda ferahlık vardır sende bir ferahlama yaşasan iyi olacak abla
  • şuan 26 yaşında olan bebekken annesinin terk ettiği bir kadın var ekranda annesine tepki gösteriyor müge anlı kıza empati yapamıyor maden tepki göstereceksin neden aradın demeye getiriyor. kolay değil o terk edilmişlik duygusunu aşabilmek. ayrıca belki annesinin yüzüne bakıp acı çekmesini sağlamak için aramış da olabilir arayan kişinin amacı illa ki sevgi yumağı olmak olamayabilir ki öyle bile olsa hakkıdır. bir anneye en çok ihtiyaç duyulan anda terk edilen bir çocuğun tepki göstermesinden daha doğal ne olabilir? bazen kantarın topuzunu kaçırıyor müge.
  • şuan fena halde kafa kulak siken bir bağırışma var. bitse de cinayet mevzularına geçse.
  • rtük denen kurumun neye yaradığını sorgulatan program. şimdi güpegündüz konuştukları mesele çürümüş bir cesedin nasıl göründüğü,ceset bulunduğunda gözlerindeki böcek lavraları falan.

üstelik çoluğun çocuğun ayakta olduğu, insanların kahvaltı ettiği saatte bu gereksiz ve mide bulandırıcı ayrıntıları anlatıyorlar.

rtük denen iktidar borazanı atv yandaş kurum diye ceza vermeye cesaret edemiyor. ancak başka kanallardaki tamamen hayali dizilerdeki içki, öpüşme vs sahnelerinde hiç acımıyor.

sormak lazım hayali bir dizideki hayali bir karakterin sevgilisini masumane bir biçimde öpmesi mi daha psikoloji bozucu yoksa bir cesedin ayrıntılı çürüme aşamaları mı?

bu programın youtube kanalını da şiddet ve tiksindirici içerikten dolayı çocuklar ve hassas insanlar için zararlı olabileceği gerekçesi ile şikayet edeceğim.

ya geceyarısına alın yayın saatini ve özel tedbirler ile yayın yapın, ya da başka bir hal çaresine bakın.
  • anne babasını aramaya çıkan insanların içgüdülerine güvenmesine izin vermeyen program. duygusal anlar yakalayabilmek için baskı kurup insanları zor durumda bırakıyorlar. daha önce de oldu, kadın annesini arıyordu ama sadece aday anne değil cümbür cemaat maaile geldiler stüdyoyaya, beraber yemeklere çıkıldı, samimiyet kuruldu falan ama kız inatla dna sonucunu bekliyordu ve araya mesafe koymaya çalıştıkça müge anlı tarafından ufak ufak eleştiriliyordu. sonuç olarak dna'lar eşleşmedi ve o zoraki samimiyetler boşa çıktı.

bugün de annesini aramaya çıkmış bir kadın karşılaştığı manzara umduğundan çok farklı ve samimiyetsiz olduğu için hayal kırıklığını belirtiyor ama sürekli bir baskı, sürekli saçma sapan eleştiriler kaşlarını neden düşürdün, dudağını neden büzdün diye. sonuç olarak anne ve anneanne stüdyoda kocakarı kavgasına tutuştu ve konu tamamen çorba oldu, yok o bisikletleri çalmış da yok öbürü oğlunu pazar yerinde öldürmüş de tam bir rezalet. kız resmen pişman oldu aramaya çıktığına ama stüdyodakilere kalsa bir şans vermesi gerekiyordu 10 dk önce. peh.

edit: sinirle bir çırpıda yazarken es geçmişim, rahmi bey'in de payı büyük bu darlama ekibinde. en son ceylan'a anne de diye baskı yaptı resmen. yahu sana ne? belki annesi olarak görmeyecek hiç? belki henüz hazır değil? sana mı kaldı insanların kime ne diyeceği bir dur yahu!
  • müge anlı anne babasını aramaya gelen insanların hep özlem duyduğunu falan düşünüyor ve öyle yaklaşıyor olaylara. bir şeyin farkına varmalı artık. terkedilen insanlar genelde nefret duygusu da beslerler. ben terkedilmiş olsam, o pragrama gelen anne babanın yüzüne tükürür sonra da çeker giderim. şimdiye kadar olmaması da şaşırtıcı zaten.
  • 26 yaşında ailesini aramaya gelen ceylan’ı ilk gördüğümde kendisi hakkında önyargılarım vardı fakat bu önyargım bugün kayboldu . ne kadar aklı başında zeki biri olduğunu anladım . ayrıca stüdyoya gelen ninesiyle karşılaşmasında kadının sanki çok büyük fedakarlıklar yapmış gibi elini öpmesi için uzatmasına sinir oldum . ceylan akıllıca davrandı öpmedi o eli. ayrıca kendisin terkeden kişilerle yüzleşmesi affedici olmaması bir puan daha kazandırdı . her ne kadar bu müge’nin hoşuna gitmese de en akıllıca olanı bu . oldu 26 yıldır arama sorma sonra hiçbirşey olmamış gibi görmezden gelinsin ardından bir fotoğraf ardından büyük alkış
    sonra sağolun müge hanım yardımcı oldunuz .
    müge çok istedi kız havaya uçsun ailemi buldunuz sağolun mutlu pozlar ama olmadı bugün işte o tablo .

edit: tekrar izledim görüntüyü kadın resmen elini uzatıp bildiğin öp bakalım elimi diyor
    zeka seviyesi düşkünlüğü gibi hareket olmuş .
  • bazı seyircilerin kamu kurumu sandığı program.

kadın her geleni kabul etmek zorunda değil. annesini arayan birisi geliyorsa o kavuşma anının cazibesi için çıkartıyor programa. dolayısıyla amacına uygun davranmasını beklemesi normal.

ceylan madem hesap soracaktı kendi çabalarıyla bulsaymış. programın gücünü emeğini kullan sonra hesap sor ne güzel iş.

şimdi programa gelip kardeşimin katilini bulun kan davamız var diyen birisinin isteğini gerçekleştirmek ne kadar mantıksızsa, beni terkeden annemi bulun hesap soracağım ona diyen kadının isteğini gerçekleştirmek de o kadar mantıksız.

insanlar kavuşun hasret giderin kaybolan yıllarınızı telafi edin diye çabalıyor.
  • şu programın varoluşu ve insanların buna umut bağlaması bile ülkedeki adalet sisteminin çöktüğünün bir göstergesi değil midir?
hesabın var mı? giriş yap