• eğer iddia doğruysa iyi parti'nin chp seçmenini (özellikle kadınları) kendisine çekerek varolması gibi chp'nin atatürk milliyetçisi tabanını kendisine çekerek seçmen eksiltecektir.

edit: başlık başa kalmış sanırım. ekran görüntüsü de almadım ki yazanı paylaşayım. bu muhaliflerden adam olmaz sözlerinin arkasında bile duramıyorlar. :) başlık açıp silmek nedir? :)

edit2: bu sadece benim fikrim. başlık açıp kaçan, ılık pembe, suseri bulup kaynağı sorabilirsiniz. veya "benim beynim yok. arama motoru nedir bilmiyorum." diyorsanız yeşillendirmek yerine
    link e tıklamanız yeterli.

edit3: düzenli olarak kaybetmesine rağmen koltuğu asla bırakmayan, kendisine rakip olarak gördüğü herkesi bir şekilde saf dışı tutan, menfaatleri için seçmeninin ne dediğini umursamayan kişilere tek bir çift laf etmeyenler; bizlere sanki biz yapıyormuşuz gibi söylenmedik laf, küfür, hakaret bırakmıyorsunuz. çok partili sistemi isteyen siz değil miydiniz?

edit4: konu zerre umrumda değil. yazılanlar içinde takıldığım tek nokta über cehalet. istenildiğinde bulunabilecek bir şey olduğunu bilmiyor sanırım. (#110893055)
  • ince'yi sevdik hem de çok ama bunu bu sefer yapma ince.
  • kurmaz. kendisini üniversitede bir söyleşide dinlemistim ve chpden ben gitmem onlar gitsin hususunda çok israrciydi. ayrıca inatçı birine benziyordu hic sanmam ayrılıp baska parti kuracağını.
  • genel merkezi ysk'nın orda olacaktır.
  • her seçim sonunda "adam kazandı" diyerek vatan partisi'yle çekişecektir.
  • o yanlış anlaşılmıştır, parti kurmuyordur, yapmaya hazırlanıyordur.
  • kuracağı yeni partinin ismi için oy bölme ve akp'ye destek partisi koymasını tavsiye ederim.
  • yeni bir akp’nin doğuşuna sebep olacaktır.
    (bkz: adam kazandı partisi)
    böyle komiklikler, gülüşmeler falan.
hesabın var mı? giriş yap