• "harbiyeli askerin görevi benim için can vermek, bu yüzden maaş alıyor. ben normal mehmetcige bir sey demiyorum onlar ölünce şehit oluyor" diyen utanmaz arlanmaz maraba.

mantıksız ve sığ siyasetini ancak bu kadar çirkinlestirebilirdi.
  • "sanki ülke soyup soğana çevrilmiş gibi bir izlenim yaratılmaya çalışıyor" dedi şu an ntv'de.

biz nerde yaşıyorduk bu arada. tanzanya mı?
  • biraz mürekkep yalamasa kesin korucu olurdu bu arkadaş.
  • aday gösterilmeyerek kullanılıp atılması günün en sevindirici haberlerindendir. naber muhsin? o kadar yalakalığa rağmen kendini beğendiremedin.
  • hayatini yilmaz erdoganin hayati uzerinden surduren yazar. yilmaz erdogan bir sey yaptikca, (bkz: oyun), (bkz: film), (bkz: dizi), kizilkaya da, bunlarin yazilma oykulerini, elbette hakkari ve bekar odalari mazlumizmi ile harmanlayip, bize sunuyor, biz de yiyoruz.
  • akp mersin milletvekili adayıdır. 3. sıradan aday gösterilmiştir. biraz metiner, biraz da miroğlu'dur. iyi yalamalar.
  • onun amcası, bunun dayısı, şunun arkadaşı olmasa yazdıkları iki gün üst üste yayınlanamayacak kadar kötüdür.
    her yazısında illa ki kürtçe bir şeyler serpiştirir. korkunç derecede belirgin bir kürt ajitasyonu yapar.
    tamam anladık kürtsün. kürtler pek çok sorun yaşamış insanlar. ama olmaz ki. bu kadar göstere göstere, inanılmaz kötü bir üslupla yazılmaz ki böyler şeyler. her şeyin bir kalitesi vardır. iki gün yeriz yazdıklarını, ama üçüncü gün kusmaya başladığımızda halin ne olacak düşünmelisin. bak yılmaz abine o da aynı şeyleri, aynı sözlerle anlatıyor. ama allah için güzel anlatıyor. biraz feyz al.
    (ulan açık mektup gibi oldu)
  • taner yıldız güzellemesiyle oha, çüş, bu kadar da olmaz dedirten yazar bozmasıdır.
    öyle ki yazdığı yazıyı ister istemez birkaç defa okuma zorunluluğu hissediyorsunuz. çünkü iyi kötü sınıf çelişkilerini bilen birinin bu kadar "düzen"baz olabileceğine akıl sır erdiremiyorsunuz, çünkü bir insanın bu kadar alçalabileceğine inanamıyorsunuz, çünkü nasıl bir konumun-paranın bir insanı böylesine omurgasız kılabildiğini anlayamıyorsunuz, çünkü böyle bir utanmazlığa ece ayhan'ın alet edilmesini hiç ama hiç kaldıramıyorsunuz.
  • mehmet metiner seviyesi, bir insanoğlunun ulaşabileceği en onursuz, en erdemsiz seviyedir. metiner'i tek geçerdim onursuzlukta fakat muhsin kızılkaya beni şaşırtarak zorluyor bu seviyeyi. şaşırma sebebim muhsin kızılkaya'nın onursuzluğu değil, bu derece onursuzluğu. motivasyonlarını gerçekten merak ediyorum. düşünüyorum benim babam olsa bu ikisinden biri yüzüne bakmaz hatta yüzlerine tükürürdüm. o kadar aşağılık bir durumdalar. bunu da içinde bulunduğum ekosistemden, ideolojimden bağımsız söylüyorum. bu ikisini dinleyen herhangi birisi, akpliler de dahildir bu gruba, bu adamların ne kadar onursuz olduklarını kabul edip, itiraf edeceklerdir.
  • tüh! şimdi zaten %90'i hdp'ye oy veren mersinli kürtlerin boynu bükük kaldı desene :)
hesabın var mı? giriş yap