şükela:  tümü | bugün soru sor
 • cumhurbaşkanı koruma müdürü.

  denizli tavaslıdır. aydın il emniyet müdür yardımcısı olarak görev yaparken 2012 yılında recep tayip erdoğan’ın başbakanlık koruma müdürlüğü görevine getirildi. daha sonra da cumhurbaşkanlık koruma müdürlüğü görevini üstlendi.

  15 temmuz darbe girişimi sırasında yoğun bir çalışma ve mesaide idi.
 • tayyip erdoğan'ın gözüktüğü her karede gözüken, boylu poslu emniyet âmiri. 15 temmuz'dan sonra bıyık bıraktığını gözlemledik. 15 temmuz gecesi ve 16 temmuz sabahında rte ile aynı karedeydi. bitikti. benzi solmuştu. en ağır görev gecesiydi belki.

  süper karizmatik resimleri var ama şunun kadar güzeli yok. tüm ekip, merdivene dizilmiş dürüm yiyor. muhsin âmiri siz bulun.

  https://i.imgur.com/t5lxsds.png

  ha bu arada bir yaver gördüm sanki orada.
 • recep tayyip erdoğan korkusunun nasıl bir şey olduğunu, 4-5 saniyede 1:90'lık bir adamı ne hale getirdiğini, muhsin köse'nin göz, mimik ve vücut hareketlerinden görebilirsiniz.
  bkz. https://www.youtube.com/watch?v=vmkmk1337-o (ilgili bölüm: 01:14)

  yeni link: https://www.youtube.com/watch?v=0kox0zsv-py
 • görüntüleri izledim, hayatımda ilk defa reise hak verdim. ben konuşurken dibimde başkaları konuşursa ben de aynı tepkiyi veriyorum, üstelik reis meis de değilim. tekme atmadığına dua etsinler.
 • ailemin mahalle komşusu olan imamın çocuğudur. babam çocukluğunu bilirim şukadarcıktı gözümüzün önünde büyüdü falan derdi hep. nereden nereye gelmiş. rte'nin en güvendiği adamdır kendisi. zaten dikkat edin hiç ayırmaz yanından. aşırı güvenir. ama sanırım rte iktidarı kaybederse bunu da emekli ederler gibime geliyor. ya da emekli cumhurbaşkanlarına koruma veriliyor bunu da oraya gönderirler. ee muhsin bey umarım sizde 24 haziran'da ve ya 8 temmuz'da rte ile birlikte emekli olur balığa filan çıkarsınız artık. ayrılmaz ikilisiniz ne de olsa. yoruldunuz artık ölene kadar orada duramazsınız değil mi sizin döneminiz de bitti vadeniz de doldu son maçları oynuyorsunuz tadını çıkarın dediğimdir.