• tespit edildiğine göre, tespit eden ziyadesiyle yemiştir. merak ediyorum içine limon kattı mı, eğer katmadıysa bamya sümükleşirde o bakımdan.
  • dindarlıklarını dindar olmayan kadınların cinselliklerine saldırarak gösteren ekşi sözlük müminimsi adamlarına hediye ettiğim deyiş.
    hediyeyi tam olarak alamayanlar, hemen ele almalı, ağza götürmeli yeni argümanlar keşfettiler ki, biliyoruz, cinsiniz kadın karşısında onu aşağılamak dışında en fazla baskı altında tutma yöntemini icra edebiliyor.

burada "minik çük" tamamen metafor olarak kullanılmış bulunsa da, nezlimde kendi anasına benzemeyen her kadına "orospu" deme hakkını kendinde gören erkeğin, tapir kadar adam olmuşluğu yoktur.
    güvercin kadar da ta.ağı bulunmaz.

ha dersiniz "yanılgı senin nezlin, bizde kasımpaşa belediyesine tekabül ediyor." buna bi diyeceğim yok.
    ama bana tanışırken elini mıncıklatan kızlarla, ateist kızların çoğunun oralcı olmasılarla gelirseniz, bizde o kızlarla toplaşıp size gelir, bamyalarınızı öyle bi ele alırız ki, dinden imandan çıkar, tez elden amsterdama yerleşirsiniz.
    sonra söylemedi demeyin.
  • çok kafaya takılacak bir şey değil, onu da seven bulunur bence.
  • evrim teorisine göre kullanılmayan organ körelir, ondandır bu durum.
  • (bkz: sazan mümin yemi)
    ha solucan, ha bamya, bir fark yok sonuçta.
  • iman gücü ile bu eksik kapatılabilmektedir*.
  • konu penis boyu ve inanç arasındaki olmayan bir ilişkiden ziyade bu konuda tarafların komplekssiz, iç çelişkisiz bir şekilde ilişkiye girdiği gerçek bir cinsellik deneyimleri olmadığı için, bamya pipi psikozuna sahiptir bu arkadaşlar (çoğunlukla). konu da, buna sebep de müslümanlık ya da başka bir din değil, dinle haklılaştırılan toplumsal cinsel ahlaktır. bu arkadaş cinselliği iki eşit ve benzer insanın eğlenmesi zevk alması olarak göremez. bunu (aslında kadının cinselliğini) lanetleyen bir ortamdadır.

- ya direk bakirdir, icraat yoktur.

- ya kısıtlı sayıda deneyimini garip ortamlarda yapmıştır, kendini rahat hissetmemektedir bu deneyim hakkında (genelev vs.).

- ya hasbelkader özgür cinselliğin yaşandığı bir sosyal çevreye girmiş, kız götürmeye odaklanmış, yıllarca bu "orospu", "verici", "oralci" kızların götünde dolanmış ama bunlarla yaşadığı onca yakınlığı olayı sikmek karşıdakini de kendisi gibi zevk almak isteyen biri olduğu için orospu gibi görmüş ve yine bu yaşanan cinsellik hiç yaşanmayan gibi bir travma kaynağı olmuştur.

bu adamdan ne performans bekleyin ne insani bir ilişki. isterse alet kol gibi olsun, içi rahat olmadığı için karşısındakinin seçme şansının, gitme şansının olduğunu içine sindiremediği için; herhangi bir hadım birisi veya peformans yetersizliğini alet ebadını kafaya takmış biri kadar problemli bir cinsellik yaşayacaktır.
  • "benim bamya kadar seks hayatım yok, bari seks hayatı olmayacak olması muhtemel mümin erkeklerle uğraşayım." sendromunun neticesi olabilecek durum.

ayrıca mümin erkeklerin pipicanlarının boyutu nasıl ölçülüyor onu da anlamış değilim. bu adamlar yapmıyor arkadaş evlenmeden, karıları da gelip ona buna anlatacak değil ya "benim kocamınki miniminnacık" diye.

hadi diyelim, pisuarda yanında işerken fln gördün, ne biliosun adamın mümin olduğunu, imanın kimde olduğu belli olmaz ki efendim.
hesabın var mı? giriş yap