• mhp'nin olağan kurultayında muhteşem bir konuşma yapmış ve salonun gönlünü kazanmıştır. tabii bu alkışlar oylara yansır mı bilinmez. kendisini truva atı olarak suçlayanlarda var. truva atı görevi üstlenmiş bir aday kendini niye bu kadar yırtsın, oraya buraya gidip konuşmalar yapsın? insanlara çamur atmak bu kadar kolay demek ki.

seçilmesini çok isterim fakat yine bir hüsran olacak gibi görünüyor. ümit özdağ'ın bilmem kaçıncı sırada istanbul milletvekilliğine aday gösterilip seçilememesi gibi. devlet bahçeli bazı kesimleri doğru bir şekilde vampirlikle suçluyor, ülkenin kanını emiyorlar diyor. fakat kendi partisinin kanını kendi emiyor haberi yok. musavat dervişoğlu mhp için doğru tercih ama seçilir mi bilinmez.

edit: ismi aslında müsavat dervişoğlu olan mhp genel başkan adayı.
  • kendisine iyi niyetle sakin ol diyen arkadaşına elinin tersiyle vuran üstüne de atarlanmaya devam eden barzo..ilgili video
    umarım meral akşener başkan olursa kendisine önemli bir görev vermez..böyle orta yaş sinir hastası, kavgacı tiplerle mhp aynı tas aynı yoluna devam eder gençlerden de havasını alır..
  • partiden istifa etmiştir.

darısı diğer aklı başında (hala varsa) mhp'li vekillerin başına.
  • aslen fatsalı olan ama izmir'de ikamet eden politikacı. ülkü ocakları başkanlığı ve devlet bahçeli'nin korumalığını da yapmıştır.
  • 19 haziran 2016 mhp olağanüstü kongresinde divan başkanlığına seçilmiştir.
  • 20 ocak 2020 "türkiye'nin nabzı" programında doğu perinçek'in iyi parti, chp hdp vs.. bir araya gelmesi tendanslı ithamları sonrasında sözü aldı ve şöyle dedi. "bu ithamlar karşısında sizleri bir araya getiren nedir ? diye sorarım ben de" sonrasında doğu perinçek sandı ki tam sırası, patlattı narayı. "vatan sevgisi". musavat bey anında zokayı yutan doğu perinçek'e "ben vatanı kendimi bildim bileli seviyorum, dün başlamadım sevmeye".

şüphesiz almasını bilenler için burada sayısız dersler vardır.

sonrasında da bilmem kaç parti ile ittifak yapıldı yalanına karşı şunu ekledi; bizim belediye başkanı adayı çıkardığımız her yerde hdp aday çıkardı karşımıza.
  • ilk defa geçen hafta izlediğim siyasetçi. geçen hafta da çok mantıklı konuşuyordu ama karşısındaki klasik troll saldırılarını çok iyi göğüsleyememişti kanımca. programda akp yanlısı gazeteci midir nedir bilmediğim fazla yemekten beynine değil de midesine kan gittiğini düşündüğüm kişilere bugün güzel güzel cevap vermesi çok hoşuma gitti.

kendisi ülkenin darbe tarihini anlattı, bizzat yaşamış ve de 12 eylül darbesi'nde gözaltına alınarak hapis yatmış biri olarak canlı bir tarih sundu. nedende her yapılan darbenin sonuçlarının siyasal islama, yeşil nesile yaradığını söyledi. bizler zindanlara giderken sizler saraylara çıktınız, demesiyle karşı tarafın hararetini yükseltti.
    12 eylül darbesinde, bütün yöneticilerin tutuklandığını, 15 temmuz'da kimsenin tutuklanmadığını anlattı. devlet sokağa düşmüştü halk onu sokaktan topladı, diyerek de son golü attı. 15 temmuz darbesi ile karşılaştırmanın yanlış olduğunu söylemek için örnekledi.
    çok beğendim.
  • iyi partinin mhp ile tekrar birleşmesinin mimarı olmaktan başka bir şey yapamaz genel başkanlık adına.
  • bu adamla beraber iyi parti yuzde bir ligine giris yapar genel baskan olursa sonra da kapanir gider bir sure sonra.
  • ittifak görüşmesi olmadı demesine rağmen, ittifak olmadı ve olmayacak demiş gibi lanse edilen iyi parti genel başkan yardımcısı.

ismail saymaz hariç hakikatli davranacak bir gazetecinin olmadığı, parti sözcüsüymüşçesine konuşan gazetecilerin katıldığı programda böyle olayların yaşanması normal, yapacak bir şey yok. kendileri siyasette yeni değil kansızlıklar karşısında aşırı tepkiler vermemesi gerekiyor.
hesabın var mı? giriş yap