• bastan söyleyeyim mustafa cengiz başkanın mali yönü iyi ama sportif yönü, transfer sezonu vs kötü diyenler juventus taraftarı olabilir zira her sene şampiyon olan takım onlar. galatasaray spor kulübü başkanını dürüst olduğu için mi yargılanıyor. başkan sattığımız kadar alabiliriz diyor, bunlar neden onu almadın neden bunu satmadın. tutturmuşlar son dakka diagne niye alındı, falcao niye geldi.
    başka forvet yok muydu. yok işte yok. fm,cm oynamaya benzemiyor bu işler.
    mustafa başkan canı gönüden galatasaraylıdır.
    başarılıdır.
  • galatasaraylı değilim fakat arkadaşımız çok iyi özetlemiş.
  • ciddi ciddi bu adamın fatih terim'in görevine son verme ihtimaline inanan cinconlar ve medya var

kardeş kafanız mı güzel ? şahsen ben günlerce ve merakla fatih terim yönetimin görevine ne zaman son verecek diye bekliyorum.

böyle düşük kalibre bir yönetim terim'in değil görevine son vermek , herhangi bir altyapı futbolcusunun basit bir sorunu ile ilgili bile terimsiz karar verecek güce sahip değildir.
  • galatasaray ın ekonomisini düzeltti. sattığın kadar al kuralı bitmek üzere ve liselilerin dişleri kamaşmaya başladı. her zamanki gibi alaylı başkanı indirip liseliyi başa getirmek istiyorlar.

dönen dolapların farkındayız başkan.

bunlar aynısını adnan polat'a da yaptılar. adam stadı inşa edene kadar müsade ettiler yeni stat ve loca gelirleriyle transfer yapıp çilek getirdiler. kulübün ekonomisi batınca da koltuğu liseli olmayan birine bıraktılar.
  • ülkede futbolu çok fazla takip etmem, zira oynanan şeyin futbol olmadığını avrupa'nın sayılı liglerini biraz izleyen farkeder. başkanın mali yönden iyi bir tablo çizdiği söylenmiş, merak edip bakayım dedim. ocak 2018'de göreve seçiliyor başkan ve ilk mali tablo mayıs 2018'de açıklanıyor, borç tutarı 2 milyar 551 milyon tl. 2.5 sene sonra açıklanan mali tabloya göre ise borç tutarı 2 milyar 123 milyon tl olarak gözüküyor. 1 senesi pandemiyle, enflasyon kriziyle geçen bir dönem için borcun %17'sini ödemek ciddi başarı bence.

diğer kulüplerin aynı sürede borçlarını azaltmak yerine arttırdıkları düşünülürse mali açısından ibra edilmemesinin fiyasko olacağı barizdir.
    fenerbahçe: 3.2 milyar -> 4.3 milyar
    beşiktaş: 1.9 milyar -> 3.3 milyar
  • fatih terim tarafından görevine son verilecek olan başkan. (yani bu ihtimal daha yüksek diğerinden)
  • senciyiz başkan senci. sen namuslu dürüst beyefendi bir adamsın inanıyorum. ne yaparsan senciyiz.

an itibariyle süreci tane tane anlatan başkan.
  • yanlış kadro mühendisliğinin sonucunda seçimi kaybetmesi muhtemel olan başkan. gerçekten yapılan bir hata pozitif olan her şeyi götürebiliyor. gomis ve ondan sonrası domino taşı oldu maalesef. gomis kararı diğer hataları yaptırdı. dayanmak lazımdı.
  • sağlık durumu hiç iyi gözükmüyor, umarım acil şifa bulur.
  • fatih terim tarafından devamlı olarak stres ve üzüntü kıskacının içine atılan galatasaray başkanıdır.
hesabın var mı? giriş yap