• şenol güneş ile ne dediği anlaşamıyor diye dalga geçen renklilerin ne dediği ve ne yapmaya çalıştığı anlaşılmayan başkanı..
    ben utandım sizi bilemiyorum..
  • 2 hafta önce kininizi diri tutun diyen adam bugün barış,kardeşlik,dostluk nidaları atiyor. iyi siyasetçi olur bundan
  • yabancı sınırı hakkında :"rekabetten korkmayın, rekabetten korkup ksenofobiye (yabancı korkusuna) kapılan topluluklar gelişmemiş , geri kalmıştır." demiş ve lafı gediğine oturtmuş başkanımızdır.
  • trabozonspor maçı için "ahmet ağaoğlu yönetse bile biz yinede sonuca ulaşacağımızı düşünüyoruz" diyerek gerçekten çok ağır konuşmuştur.

yetmedi aynı arkadaş için bende 1481'den girer çaldırandan çıkarım ama olmaz demiştir. neler neler dediğini tek tek yazmak istemiyorum ama sokup çıkardı. hemde çok düzgün cümlelerle...

yabancı sınırı bizi kazanınca ortaya atılıyor diyerek çaktı geçti.
    mala mal dedi... göte göt dedi... salağa salak dedi.. helal olsun.

edit : serdar ve tolga parasını hesaplayıp, fenerbahçe'ye teşekkür etti... kahkaha attırdı. çok ağır konuşuyor çok.
  • iyi ve yerinde konuşup yasakçı zihniyete iyi kapak yapmıştır.ayrıca entelektüel birikimi yüksek seviyede.
  • çok komik adamdır..

- başkanım forvet transferi yüzünden hanım bana küstü demiştiniz, transferlerden sonra barıştınız mı?
    - aslında hanımla bu küskünlüğü resmiyete dökmek için elime tarihi bir fırsat geçmişti *
  • adam ben tek,siz hepiniz demektedir.
    fener’i de yumuşak,yumuşak silkeliyor.
    (bkz: yürüye dur başkan)
  • söyleyin yalı çocuğuna gidin haber verin;

vizyon dediğin baba parasıyla değil, örf adet gelenek görenek ve kulüp etiği görmüş geçirmiş kişilerce olur.

tanım: galatasaray’ın başkanı olma yükümlülüğünü günden güne öğrenen başkan.
  • çıkartmış masaya koymuştur argümanlarını. kibarlığından da ödün vermeden, gündemdeki her maddeyi çatır çatır yorumlamış, gereken yerlerde ofans gereken yerlerde defans ile muhteşem bir konuşma yapmıştır.
hesabın var mı? giriş yap