• özet geçiyorum
    işsiz güçsüzdüm, bütün gün evde oturup kocişime yemek yapıyordum, tatil için elemanın kredi kartını sıfırladım sürpriz yaptım neden beni terk etti hiç anlamıyorum.
  • belki de mutluluk verdiğini sanan kadın.

insanların neden ve nasıl mutlu olduğunu anlamak zor. hadi bunu buldun diyelim, mutlu edeni mutlu etme isteği duyan insanı bulamazsın.

ha dediğin gibi mutlu olsa idi özler ve de yanında olurdu. demek ki yolunda gitmeyen şeyler vardı ve sen görmedin belki de görmek istemedin ya da tam bir hayvanla beraberdin şu an senin sevgine rağmen seni umursamayan. bu durumda yine ben ona değil sana kızarım. hayvanlarla beraber olmayın diyorum hep.

25 yıllik hayatımdan anladigim kadarıyla insanlar acıyı, zor karakterlerleri, tabiri caizse keyiflerini sevip atan tipleri seviyorlar. mükemmel evlilik için yapılması gerekenler ve türevi kitaplar okurdum bir zamanlar, o dönem pek sevgibi kocacım resmen ağzıma sıçardı. ezik biri olmayı, biri için kendinden vazgecmeyi icsellestirmis birinin hakettigi budur herhalde diyip vuruyorlar beline.

ben en çok kendimi severim zaten sonra ben beni seviyorum diye diğerleri de beni seviyor. daha fazla taktik lazım değil.
  • yatakta da mutluluk veremiyor/alamıyorsa, kırmızı çizgileri çoksa pek de makbul olmayan kadındır.

mutfakta aşçı olmaktansa yatakta fahişe olmak daha avantajlıdır. dünyanın en güzel yemeğini de yapsanız özlenmeyebilirsiniz, ama unutulmaz sevişmeler yaşandıysa o kişi unutulsa da hissedilenler hatırlanır daima. ve o hisler muhakkak özlenir.

"ay öyle özleyecekse hiç özlemese de olur" diye düşünebilirsiniz. görüldüğü kadarıyla o da öyle yapmış zaten.
  • bir erkeğin iki şeyini indirmesini bileceksin; önce kaldırdığın götünü, diğeri ise malum zaten... siz götü es geçmişsiniz.
  • hayatı yaşanılır kılar.
  • işi ticarete döken kadındır.

bugün 10 birim mutluluk verdim, onun da bana 11 birim geri vermesi lazım. arada o kadar vade farkı oluştu, vs. gibi düşüncelere dalmıştır. zaten mutluluk gibi göreceli bir ürünü başkasına verdiğinde, karşı tarafın mutluluk mu, yoksa başka bir ürün mü aldığı da pek belli değildir. bugün mutluluk veren şey, belki yarın vermeyecek. bu alışveriş günün sonunda hep sizi zararlı çıkarır. mutlaka bir alışverişe girmek istiyorsanız, saygı adlı ürünümüzle başlamanızı tavsiye ediyorum.
hesabın var mı? giriş yap