• n11'de bugün denk geldiğim olay. 12 tl'ye windows 10 pro, 15 tl'ye microsoft office keyleri satılıyor. fakat bunun nasıl olduğunu anlamadım. microsoft'un kendi sitesinde 1000 tl'yken nasıl bu site'de 12 tl olabiliyor? ve sıkıntı çıkma gibi bir durum var mı? bugün home single language (dil değiştiremediğim için) 'u pro key alarak yükselltim. sorunsuz yükseldi ve şuan pro gözüküyor. bu keyin patlama ihtimali var mı? eğer patlarsa eski keyimi tekrardan kullanabilir miyim? bilenler yeşillendirebilir mi?

edit: office key'i de aldım fakat yapılan şey hesap adı, şifre vererek indirmek sanırım.hesabın başkasının değil sizin adınıza açılmış hesap olduğunu belirteyim.
  • (bkz: keyler)
  • vallaha bende bunlardan birini kullanıyorum, adama dedimki bunları nerden buldunuz, kurumsallara satılan çoklu ürünlerden falanmı araklanıyor yoksa çalıntı kredi kartıylamı alınıyor yoksa çalıntı kredi kartıyla mal alıp satanlardanmı alıyorsunuz falan diye, hiçbir cevap felan gelmedi, kullanıyoruz öyle işte.

düzeltme:eski keyine dönebilirsin sonra tabii ki.
  • genelde bozulmus ya da eskidigi icin degistirilmis makinelerin keyleri olduguna dair bir seyler okumustum bu tip keylerin.

patlama ihtimali var ama pek cok kisi de duzgun sekilde kullaniyor. patlarsa 12 tl zararda olacaginiz icin cok buyuk bir problem teskil etmeyecektir.
  • (bkz: kmspico)
  • ben de hayrete düşenleri görünce geri kalmamak için hayrete düştüm ama almadım. çünkü salağım.
  • (bkz: plati.ru)
  • ürün 1 ay sonra windowsu etkinleştir uyarısı vermeye başladı, buda ürünün nekadar kaliteli ve güvenilir bir şekilde tedarik edildiğini ortaya koyuyor (bkz: yersen)
hesabın var mı? giriş yap