• nasa üç uzay mekiğini (atlantis, discovery ve endeavour) tanesini yaklaşık 29 milyon dolardan satışa çıkarmıştır. (bana en temizi endeavour gibi geldi).
    başta 42 milyon dolar istiyorken, sonradan fiyatı %30 indirimle 29 milyon dolara çekmiştir. (2. el piyasası durgun şu aralar)

eh bu kadar yazdık, bütün özelliklerini yazalımda tam olsun:
    - yaklaşık 6 milyon kilometrede (86 kez uzaya çıkılmış)
    - merkezi kilit.
    - hidrolik direksiyon.
    - lpg taktırmaya uyumlu iç donanım.
    - klimalı.
    - dahili tuvaleti var.
    - hasarsız.
    - bilim adamından
  • vergi konusunda bi' güzellik yapılırsa eğer, talip olabilirim sanırım bu uzay mekiklerinden birine.
  • birkaç arkadaş birleşip girilebilecek seviyedeki fiyatıyla makul bir taşıttır. ikinci eli normalde pek tercih etmesek de maksat ayağımızı gezegenden kessin.
  • alındıktan sonra arkasına yazılıcaklar listesi yapılmalıdır;
    babam sağolsun
    tek rakibim nasa
    yollar sürüşüme , ufolar duruşuma hasta
  • faturasını da keseceklerse ve 1800 taksit yaparlarsa talip olunabilecek araçlar. alınıp şirketin demirbaşına yazılabilir bunlar. inceleme filan olursa yurtdışı ulaştırma ihtiyaçları için kullanıldığı savunulabilir. bir de yakıtı için naylon fatura ayarladın mı, oh mis miss.
  • mekiğin arka camına yapıştırdıkları "satlık uzak mekii diskoveri, 1982 model temiz 0532 123 56 89" yazısını okumak için yörüngede bir iki tur atmama sebebiyet vermiş satış işlemi.
  • satın alındıktan sonra kullanılabilmesi için petrol ofisi ile özel anlaşma yapılması gereken tipte araç tipi
  • (bkz: lpg işli)
    (bkz: vize yeni)
  • otopark sıkıntısı olmasa kesin alırdım bunu. kapalı otoparkı yok apartmanın, dışarı bıraksam çizerler diye korkuyorum. eğer kapalı otoparkı olan bi yere taşınırsam almayı düşünebilirim.
hesabın var mı? giriş yap