• real racing 3 oyunun da geliştiricisi olan electronic arts'a bağlı firemonkeys stüdyosunun, telefon ve tabletler için geliştirmekte olduğu ve 2015 yılı içinde yayımlamayı planladığı yeni oyunu. oyunun, mobil cihazlar için oldukça iddialı grafiklere sahip olacağını belirtmişler.

edit: oyun artık android ve ios için indirilebilir durumda.

ayrıca, android için cihaz uyumlu değil uyarısı alanlar, oyunun apk dosyasını buradan da indirebilirler.
  • level 70e geldim ve süper arabaları açma imkanı olmadığı için takıldım kaldım. elimdeki ford shelby aracı 770 e cıkardıktan sonra ne kadar upgrade etsemde artmıyor hep 770 de. parayla bile alamıyorsun ihtiyacını. sıçayım oyun algoritmanıza.
  • oynayıp oynayıp oyunun mantığını çözebilmek için 18. levela kadar geldim. oyun biraz fazla kolay o yüzden çok bağlamıyor ama zaman geçiriyor işte
  • oyun için yapılan yorumlardan biri epey güldürmüştür.

' oyunda araba alabilmek için bir şahin parası harcamak gerekiyor '

araba yarışı mı oynuyoruz strateji oyunu mu belli değil.

7 gün süren etkinliklerde telefonu elimden düşürmeden, sürekli oynadım. doğru strateji ile alışveriş yaptım. altın harcamam gerektiği zamanlarda harcadım. ama oyun öyle bir noktaya geldi ki artık altın harcasam da kar etmedi. buraya kadar kendimi zor tuttum, be amına koduğumum yarış oyunu sinir stres sahibi oldum senin yüzünden. yukarda yok şöyle yap yok böyle yap diyen arkadaşlar ben o eforu harcasam ( ki ona yakın bir efor harcamış olabilirim ) yazılım öğrenip kendi oyunumu yaparım diye düşünüyorum.

son olarak çelikten sinirleriniz yoksa yüklemeyin. gelin pokemon go oynayak.
  • ipa'sını iphone'uma indirip kurduğum oyun. grafikler fena değil ama hep gece ve ekseriye yağmurlu ortamıyla içimi kararttı. direksiyon kumandası varsayılan olarak ekranın sağ/sol kısmına dokunmaya ayarlanmış ve bence güzelde olmuş, telefonu eğip bükmekten daha pratik geldi bana. hala türkiye app store'a henüz neden gelmedi anlamışta değilim.
  • sabırsız kullanıcılara sabretmesini öğreten oyun.

car series ve underground takılmadan yavaş yavaş arabaları geliştirmek lazım ki boşta kaldım diyenlerin sıkıntısı buradan çıkıyor. en uyduruk arabayla bile yarış kazanılabiliyor ama bu sefer de 1 ayda oyun bitirilir, bu yüzden sindire sindire götürmek gerektiğini hatırlatıyor oyun.

en çok da gereksiz kazanılan şeyleri kullanmadıkça elde birikmesinden ve daha sonra "şu kadar ürünün var şu kadar olması için altın ver bakalım" demesine kıl oluyorum. ki bu istediği altın tutarı tane tane biriktirdiğimiz altınların hemen hemen hepsi kadarı oluyor.

çok iyi değil, sadece çerez.
  • live events'te araba kazanmanın imkansız olduğu mobil oyun. allahın kitabın para olmuş ea sports. yazıklar olsun!
  • underground rivals bölümün de 830pr lık lambo ile benim 920pr lık mclaren p1 imi çok rahat tokatlıyınca sildiğim oyun saçmalığın da bir sınırı olmalı.
  • oyun oynamayi sevmeyen bir insan olarak bana adeta bagimlilik kazandirmis oyundur
  • yeni nesil (bkz: need for speed) oyununu maks 180-200tl'ye satın alma imkanımız varken, ios versiyonu oyunda yüklü miktarda altın alabilmek için 269.99tl gibi bir ücret ödememizi bekliyor oyun bizden. peki oyun bizi altın alma yoluna sokuyor mu? bence hayır. çokta kaptırmamak lazım.

oyunu anlatmaya pek gerek yok zaten herkes hiç oynamasa bile karşımıza çıkan iğrençlikleri tahmin edebiliyor. oyun hiç zor değil, yarışlar kısa, modifiye olayı her ne kadar eğlenceli görünse de bir yerden sonra çok sıkıcı. hayvan gibi vaktimizi çalıyor. eksileri artılarından fazla olan oyundur kısaca. ama kendine bağlamayı başarabilen oyundur. ağzınızda sigara varken istediğiniz gibi oynayabilirsiniz, çünkü yarışlar uzun değil ve o kül kucağınıza düşmeden yarışı çoktan bitirmiş olacaksınız.

35. seviyeye geldiğim oyundur (bkz: porsche carrera 911 993) oyuna başlama sebebim ve geliştirme konusunda yardırdığım otomobildir. otomobil 4. yıldıza kadar arttırıldı ve 587pr değeri bulunuyor. ilk başlarda modifiye ettiğimde en az 4-5 değer artarken artık 1pr bile artmıyor. bu motivasyonu korkunç derecede etkiliyor. gelişmeyecekse neden saçma sapan yarışlara girip 1 dakikamı zehir zıkkım ederken bir yandan da kendimi kumar bağımlısı hissedeyim ki? evet böyle bir oyundur, ama boşta duran 10 dakikanızı eğlenceli bir biçimde geçirme imkanına sonuna kadar sahipsiniz.

zorluk kısmı ise tamamen göreceli bir kavram. easy yazan yarışları kaybetme ihtimaliniz hiç derecesinde az. eğer hard bir yarışa girecekseniz, kazanma ihtimaliniz yine yüksek, pr farkı 50'yi geçmediği sürece, eğer oyun zekanız iyiyse yine kazanırsınız. hard varsa drift şart.

son bir bilgilendirme 250pr değerinde ki bir fiesta'yı 500pr değerindeki bir porsche ile sollayacaksanız bilin ki yanından sinek geçmiş hissi yaşatmayacaksınız fiesta kardeşe.
hesabın var mı? giriş yap