• nejat uygur'a sanatçı diyen kitleyi bilmem de vefat ettikten hemen sonra onu aşağılamaya çalışan başlık açanlara ne deniyor çok iyi biliyorum. siz de biliyor musunuz?
  • henüz saatler önce vefat etmiş birinin arkasından atıp tutacak kadar aşağılık orospu çocuklarından olmayan kitledir.
  • seven olabilir, sevmeyen olabilir. diyen olabilir, demeyen olabilir.

ama gün, nejat uygur'un sanatçılığının tartışılması gereken gün değildir.

trollükle bilmemne arasında bir çizgi var ya, hah işte bugün onu geçenin ben taaaa amına koyayım.
  • bu kitle;

bazıları gibi geri zekalı değildir.

bazıları kadar aşağılık da değildir.

bazıları kadar olumsuz şekilde bile olsa sırf ilgi çekmek için götünü yırtacak kadar ezik, kompleksli, hastalıklı ve zavallı da değildir.

ve siz, sözü geçen o bazıları... allah belanızı versin pislik, adi herifler.
  • pazar günleri banyo yaptıktan sonra ,sobanın yanında televizyondan nejat uygur izlemiş kişidir. bu kişiler pazartesi günleri okulda "halı basma laaan" espirisi yaptıkları için kolayca tespit edilebilirdi.

ve ayrıca başlığı okuduktan sonra "az saygınız olsun lan. adını bile yeni duymuştursunuz belki adamın ,gelmiş laf ediyorsunuz burada." diyen kitledir.
  • sanattan ve sanatcidan anlayan kitledir.
    kendisi iyi bir tiyatrocuydu, allah rahmet eylesin. bu basligi acan da insanligindan utansin!!
    edit: su entry neden ispiyonlanir ki ya yuhh !!
  • belli ki sanatın da sanatçının da ne olduğunu bilen kitledir.

not: bir ölüm haberinin hemen ardından trollük yapmanın ne kadar büyük bir orospu çocukluğu olduğunu tanımlayabilecek bir dil var mı bilmiyorum.
  • sanat yapana (doğal olarak) sanatçı diyen kitledir. (bkz: ne diyem mahmut mu diyem)
  • yazik ki bu basligi acana da "insan" diyordur! biraz saygi baska bi' sey degil!
  • azıcık oluye diriye saygısı olan kitle olabilir. adamın oldugu gün sanatını tartışma konusu yapmayacak olgunluğa da sahip olabilir bu kitle.
hesabın var mı? giriş yap