şükela:  tümü | bugün soru sor
 • deneme amaçlı bir kere sipariş verdim, baskı kalitesi ve fiyatları oldukça iyi.

  kargo hızı verdikleri süreye uyuyorlar posteri hazırlamaları 2 gün sürdü.

  rulo bir paket içinde gönderiyorlar, paketleme oldukça iyi o konuda güvenebilirsiniz.

  25tl üzeri kargo ücretsiz.

  tek olumsuz yanı fotoğrafları aktarmak biraz sıkıntı problem mi vardı bilmiyorum ama zor gönderdim. genelde 10-15mb çivarıydı bir fotoğrafın boyutu. fazla miktarda fotoğraf göndermek oldukça sıkıntı gibi gözüküyor o sorunu çözerlerse sürekli kullanırım.

  not: 2.siparişimde fotoğrafları sisteme yükleme konusunda bir sıkıntı yaşamadım.
 • diğer benzerlerine göre büyük fiyat avantajına sahip, ancak ürün kalitesi ve gönderim süresinde hiç bir eksiği olmayan fotoğraf baskı sitesi. istanbul'dan saat 14:30'da fotoğrafları yüklüyorum, kayseri'de basılıyor ve ertesi gün saat 11:00'de elimde. üç kez siparişim oldu, birinde bile şaşmadı.
 • fotoğrafçılarda bastıracağınız aynı ebatlardaki fotoğrafı çok daha ucuza bastırabilmenizi sağlayan bir sitedir. deneme amaçlı bir miktar fotoğraf yükledim ama cumartesiden bugüne halen bir ses seda yok. ayrıca sitelerinde kargo takip numarası da yok. maillere de pek cevap veremiyorlar, yoğunluktan herhalde.. ufaktan kıllanmaya başladım ama du bakalım ne olacak

  edit: cumartesi verdiğim sipariş salı günü elime ulaştı. büyük baskılar fena değil, 13x18 lik küçük baskılarda netlik azalmış sanki biraz. bunun dışında, mailime halen cevap yok. sanırım az laf çok iş felsefesiyle çalışıyorlar. memnun kaldığımı söyleyebilirim.
 • grupanya'da kampanyası var,
  200 baskı 46tl , tanesi 23kuruşa geliyor.
 • foto baskı ve album siparişi verdim.kısa sürede hazırlanıp gönderildi.foto baskılar kaliteli olmuş.renkler beklediğimden daha güzel.ancak albümde eksikler vardı.aradım bildirdim.yeniden basıp göndereceğiz dediler.bekliyoruz...son durumu paylaşırım...

  edit 13 kasimda elime yeni ve kendi siparişimden daha üst kalitede bir albüm gonderdiler. sonuç olarak memnun kaldım.
 • baskı kalitesi de, hizmet kalitesi de gayet iyi.
 • kayserinin çıkardığı güzel bir firma.
  kendisi gibi bir firma bulamadım koca istanbul da varsa bile ayı gibi fiyatlarıyla tüketici dövüyorlar.
  oysa burası sitesiyle olsun baskı kalitesi olsun. müşteri ilişkileri felan harika. fiyatlarda çok makul düzeyde.
  web sayfasına belliki baya para yatırmışlar. kendilerini tebrik ediyorum.
 • fotokitap çıkartma gibi bir düşüncem vardı. şöyle internette gezindim en düşük fiyata bu sitede buldum. ekşi sözlükte hakkında yazılanlara baktım. ekşi sözlükte de beğenildiyse tamam içim rahatladı verdim siparişimi. dedikleri zamanda baskı yapıp direkt kargoyla yolladılar ve siparişim geldi. çok beğendim, gayet kaliteli, içime sinen bir şey oldu çok da hoşuma gitti.

  fakat çok hoş bir şey yaşadım onu da anlatmam lazım. 15 mayısta sipariş verdim 19 mayısta beni aradılar.
  +iyi günler busondenemem bey fotokitabınız basıldı, kargoya verilecek fakat yanlışlıkla iki tane basmışız isterseniz size ikinci kitabı yarı fiyatına satabiliriz. ya da onu imha edeceğiz.
  -ya benim için bunu yaptırmak bile çok büyük lükstü. şimdi tekrar yarı fiyatı dahi olsa o parayı vermek beni etkileyecek.
  +hem birisi sizde, diğeri kız arkadaşınızda kalmış olur.
  -tamam o zaman alıyorum. ödemeyi nasıl yapabilirim.
  +havale gerçekleştirebilirsiniz.
  -sms ile hesap numarasını yollarsanız ödemeyi yaptıktan sonra ben sizi tekrar arayacam.
  dedim ve görüşmeyi sonlandırdık.

  bekledim bekledim sms gelmedi. yani sonuçta fazladan basılmış bir kitap var. imha etmek çok saçma. yollamazlarsa da bişey diyemem diye beklerken bu gün kargom geldi. ve mutlu sonla bitti 2 tane yollamışlar. ve de ikinci kitabıma herhangi bir ek ücret ödemedim. oğlum ben yerde 50 kuruş bulunca sevinen adamım böyle bedavaya şeyler gelince yeniden doğmuş gibi oluyorum.
  kitaptaki baskıların kalitesine güvenerek yakın bi zamanda toplu fotoğraf da çıkartacam. arada magnet falan da alırım.

  edit: şimdi farkettim mail olarak atmışlar hesap numarasını. maili görmediğim için para yatıramadım. parayı yatırmadığım halde 2. kitabı ücretsiz bir şekilde yollamışlar.
 • hizmet kalitesi gayet iyi, bundan 1-2 yıl kadar önce 2-3 kere foto baskı için kullanmıştım, bir kere özel ahşap şase üzerine canvas baskı yaptırdım onda kargo günü biraz gecikti sadece ama üründe sorun yoktu. bunun dışında bir iki kere de bardak üzerine baskı yaptırmıştık arkadaşın doğumgünü için o sınavdan da başarı ile geçti.
 • işini iyi yapan ender firmalardan. gönderdikleri fotoblok kırışmış olarak geldi, muhtemelen kargoda zarar gördü. hemen aradım ve yenisini gönderdiler, üstelik ufak tefek photoshop işlemlerini de yaptılar.