• boşalma süreleri 45 dk+, penis boyları 21+ cm ve maaşları 10k+ olan ekşi yazarlarının üç aylık kod dilendikleri başlık.
  • lafa geldi mi bu ekşicilerin hepsinin milyon doları var. ama gel gör ki kaç gündür bedava netflix dileniyorlar. donanımhaber'de bile böyle ölücülük görmedim ben.
  • üyelik kodlarını kullanmadan önce birkaç item yakarsanız +8 oluyormuş.
  • sazan avı. şunlar chrome'da inspect, kaynağı görüntüle yapmayı öğrenmiş minik hacker'ların paylaştığı kodlar.

bunlar ise gerçek kodlar. denediğinizde kodun daha önce kullanıldığı belirtiliyor.

görüldüğü üzere oyun serial code'u gibi götten promo kod uydurulmakta. kanmayın, kandırılmayın. hayırlı forumlar.

edit: oha gerçekmiş 83 yıllık üyelik gönderdiler.
  • nasıl ki donanım haber ölücüleri varsa aynen ekşi sözlük bedava ne bulsa yalayıcıları da var. nasıl rezalet bir başlık. sözlüğü bilmeyen bir kişi sözlükte bu başlığı okusa kim bilir ne düşünür.

hani hepimiz marjinaldik. daha dün içerik yok, bişey yok diyen adamlar 3 ay ne izleyecek merak ediyorum.

2005 te sözlük ile ilk tanışmama bakıyorum şimdiki haline bakıyorum cidden içler acısı. dürümünüz de boğulasıcalar.
  • sadece ekşi sözlük gold üyelerine özel olan kampanya.
  • buraya x liralık üyelik için yazan yeşillendirin diye dilenen insan müsveddesinin hiç bir şeyi ve kişiyi eleştirme hakkı benimde gözümde yoktur.
  • ekşi sözlüğün donanım haber'den bile daha fazla ölücü barındırdığını gösteren sazan.avi. yazık lan.

en son reklam olduğu 3 kilometre öteden anlaşılabilen bir mesaj aldınız diye yasal haklarınızı kullanıyordunuz, noldu ona?
  • keşke bu başlık bir nazi treni olsa ve içindekilerle birlikte auschwitz'e usul usul yol alsa.

başlığı açan arkadaş güzel bir asist yapmış, moderasyon daha ne duruyor, vursun ve gol olsun.
hesabın var mı? giriş yap