şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ankara-balgat'ta bildiğiniz kahve görünümünde olan bir nargile cafe. hiç bir yerde onların yaptığı kadar güzel nargile içmedim.
 • hurriyetin en iyi nargile kafeleri sıralamasında ilk 10 da yerini almıs sırasını da haketmis nargile mekanidir.kafeden ziyade kahvedir aslında. uc bölümde inceleyebiliriz mekani. dısarı kısmı en super kısım olmakla beraber yer bulmak zordur, içeri kısmı burası da fazla tıklım tıkıstır bayansanız rahatsız olabılırsınız.ucuncu kısım ıse icerinin alt katı kısmıdır genc ve bayanlarında bulundugu bır grupsanız en rahat kısım bu kısımdır. fazla kalabalık olmadıgı ıcın rahat rahat gulersınız bagırırsınız eglenırsınız.

  kahve kulturunden hoslananların, super nargıle eslıgınde okeyını kagıdını oynamak ısteyenlerin mutlak ugraması gerek bır yerdir. fiyatları da cok uygundur sıradan kahve fiyatları işte. yemek tost hamburger vs servisi olmamakla beraber istek uzerıne dısarıdan siparis yapılır ha bir de ara ara icerde dolasan simitci vardir.

  muduru genclerin fazla takılmamalarından, bayanlarınsa nerdeyse hıc gelmedıklerınden hayıflanmaktadır sadece yaslılara hıtap eden bir kahve gibi gorunmekten hafıflanmaktadır.

  gidilmelidir, nargılesi icilmelidir.
 • ankara'da içilebilecek en iyi nargileyi en iyi fiyata sunan mekandır. kaliteli tütünüyle birlikte meşe kömürü kullanması da ankara'da sık rastlanmayan artılarındandır. ilk defa gidecek olanlara tavsiyem, eğer ağır-ama harbiden ağır- tütünden hoşlanmıyorsanız istediğiniz aromayı "bahreyn hede" diyerek isteyin ve o cezbedici dumanın keyfini sürün.
 • çoğunlukla siyasetçi ve bürokratların takıldığı kahve: bildiğimiz kahvehane. yalnız farkı var: nargile, nargile, nargile...

  edit: elma çayını da unutmamak lazım.
 • manyak gibi tömbeki yapan mekan.

  önüme hakiki tömbeki koyacakları aklımın ucundan geçmiyordu. harbiden helal olsun, süper lan nasıl anlatsam...
 • atilla koç'un mütemadiyen takıldığı mekan. müşteriyi iplemiyorlar, çay isteyince getirmiyolar ve üstüne "al, bu ballı adaçayı, bunu iç. sindirimi kolaylaştırır" diye ballı bişiler içiriyolar. korku filmi gibi, atilla koç, ballı çay...
 • nargile üzerindeki közlerini dökünce garsonlarının kızıp, azarladığı kahvehane. tömbekisiyle meşhur bir mekan, lakin garsonları tömbeki içmenizi önermiyorlar nalları dikmeyin diye. tam bir emekli baba mekanı.
 • müdavimleri için ev kadar rahat mekandır. müşteriden közcüye herkes içinden geleni rahatça söyler. gülünür, eğlenilir ve süper nargile içilir. ısrarla gidilesidir.
 • askerlik yaparken sınırlı vaktimizde deli gibi arayıp bulduğumuz ve dinlendiğimiz güzel mekan.
 • isa adli ceo'umsu birine sahip olan ve bu adamla muhabbetin dibine vurdugunuz, nargilesi guzel otesi(sert ama) olan sirin, sempatik yer.