• son günlerde tv de sürekli reklamları dönmektedir. 99 ytl imiş fiyatı sonunda jülyen usülü doğrama yapabilecekmişiz çok sevindim doğrusu. artık çocuklarımız uzun uzun doğranmış kesilip biçilmiş elma çubuklarıylan sağlıklı beslenicek teşekkürler naysır daysır
 • şu adreste görülebilecek ve satın alınabilecek ürün:

  http://www.topshop.com.tr/…ex.asp?tn=catmain&c=1372

  sabahın köründe veya gecenin bir yarısında ekrana gelen, dakikalarca aynı görüntülerin gösterildiği, kötü dublajlı, uzun advertorial ürünlerinden biri daha. ama insanda müthiş bir satın alma isteği uyandırıyor. biri almış denemiş olsa da öğrensek işe yarayıp yaramadığını.
 • bu şekilde pazarlanan ürünler arasından kolpalığıyla öne çıkarak gönüllerde ayrı bir yer edinmiştir. hatta gereksiz ürünler sıralamasında birinciliğe oynar bu, iddialıyım. esra ceyhan faktörüyle iyice evlere şenlik bir hal alıyor tanıtım.

  tanıtıcı kızımız (ki tahminim kendisi an itibariyle kovulmuştur) salatalık, haşlanmış havuç (haşlanmış evet) gibi çeşitli sebzeleri parça pinçik ettikten sonra, kendinden emin bir şekilde kırmızı lahana yı alır koyar zavazingonun içine. ve olaylar gelişir...

  hanımkız: (ittir kaktır ıkın sıkın) iihh ehhhh...
  esra ceyhan: ahaha hay allah!
  hk: ayhh ııhhh şey şimdi şeyoldu tabi, niye aa?
  e.c.: ehi senin gücün yetmedi heralde ehieh...
  hk: (gözlerde ahanda sıçtık bakışı) heralde evet ehe neyse tüh eoo...
  e.c.: evet teşekkür ediyoruz şimdi bir reklam aramız var.

  gücü yetmemişmiş sanırsın ki yemek yapmaya girişmeden önce triseps biseps çalışıyo millet. ayrıca o ne denli hormonlu bir domatesmiş ki katır kutur dilimlendi anlamadım gitti arkadaş. (bkz: televizyon vs akıl sağlığı)
 • saglam olsa cok ise yarayabilecek fakar cok adi olan urun. islevi onemli, kendisi miniminnacik plastik vidalarindan biri ilk kullanimimda firladi, bulamadim da.
  ayrica belirtmek lazim ki sulu birsey kesince kesinlenin suyu yer cekimine karsi koyamadigindan asagi akiyor, yalnizca kati kismi yukardaki kapta kaliyor. her yer mesela domates suyu oluyor.
 • reklamları hipnotize edici güce sahiptir. gecenin bi yarısı öyle bakakalırsınız küp küp domateslere, jülyen jülyen salatalıklara, elma çubuğu yiyen o masum yavruya.. insanda hayatı boyunca salata yapma arzusu uyandırıyor bu alet. ne bulsa doğrayası gelir insanın böyle çıkı çıkı oh ne güzel.