şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bu yöntemle pazarlanan tüm diğer ürünler gibi fos çıkacağını düşündüğüm ürün...
 • son günlerde tv de sürekli reklamları dönmektedir. 99 ytl imiş fiyatı sonunda jülyen usülü doğrama yapabilecekmişiz çok sevindim doğrusu. artık çocuklarımız uzun uzun doğranmış kesilip biçilmiş elma çubuklarıylan sağlıklı beslenicek teşekkürler naysır daysır
 • bu şekilde pazarlanan ürünler arasından kolpalığıyla öne çıkarak gönüllerde ayrı bir yer edinmiştir. hatta gereksiz ürünler sıralamasında birinciliğe oynar bu, iddialıyım. esra ceyhan faktörüyle iyice evlere şenlik bir hal alıyor tanıtım.

  tanıtıcı kızımız (ki tahminim kendisi an itibariyle kovulmuştur) salatalık, haşlanmış havuç (haşlanmış evet) gibi çeşitli sebzeleri parça pinçik ettikten sonra, kendinden emin bir şekilde kırmızı lahana yı alır koyar zavazingonun içine. ve olaylar gelişir...

  hanımkız: (ittir kaktır ıkın sıkın) iihh ehhhh...
  esra ceyhan: ahaha hay allah!
  hk: ayhh ııhhh şey şimdi şeyoldu tabi, niye aa?
  e.c.: ehi senin gücün yetmedi heralde ehieh...
  hk: (gözlerde ahanda sıçtık bakışı) heralde evet ehe neyse tüh eoo...
  e.c.: evet teşekkür ediyoruz şimdi bir reklam aramız var.

  gücü yetmemişmiş sanırsın ki yemek yapmaya girişmeden önce triseps biseps çalışıyo millet. ayrıca o ne denli hormonlu bir domatesmiş ki katır kutur dilimlendi anlamadım gitti arkadaş. (bkz: televizyon vs akıl sağlığı)
 • fiyat-performans oranı, ürün isimlendirmedeki üstün yaratıcılık dehası bir de üstüne pazarlama stratejisi göz önünde bulundurulduğunda bildiğin kelepir ayol bu, hadi alın gari. (bkz: her eve lazım)
 • jülyen usulü kesilmiş patates'e neden bu kadar vurgu yaptığını anlayamadığım reklamın ürünüdür.
  eğlenceli bir ismi var.
  ayrıca (bkz: maybe baby)
 • saglam olsa cok ise yarayabilecek fakar cok adi olan urun. islevi onemli, kendisi miniminnacik plastik vidalarindan biri ilk kullanimimda firladi, bulamadim da.
  ayrica belirtmek lazim ki sulu birsey kesince kesinlenin suyu yer cekimine karsi koyamadigindan asagi akiyor, yalnizca kati kismi yukardaki kapta kaliyor. her yer mesela domates suyu oluyor.
 • *bugün carrefour da gördüm bu aleti ederi 32-33 ytl gibi birşeydi aman diyeyim alacak olursanız şu reklamlardan değil gidin carrefour dan alın. hani ne işimize yarıcaksa artık jülyen jülyen bilginiz olsun dedim...*

  http://www.carrefour.com.tr/…?page=1&cat=40&subcat=
  aşşada sağ altta olmalı yok bulamadıysanız indirimdeki ürünler>carrefour evim linkerini takip edin 2. sahifede
 • reklamları hipnotize edici güce sahiptir. gecenin bi yarısı öyle bakakalırsınız küp küp domateslere, jülyen jülyen salatalıklara, elma çubuğu yiyen o masum yavruya.. insanda hayatı boyunca salata yapma arzusu uyandırıyor bu alet. ne bulsa doğrayası gelir insanın böyle çıkı çıkı oh ne güzel.
 • 80'lerde bunun çok daha basiti pazarlarda satılır ve her evde bulunurdu. genelde katı pişirilmiş yumurta başta olmak üzere patates vs doğramak için kullanılırdı. plastik bir parça ve üzerinde birbirine paralel ince tellerin yan yana sıralandığı metal bir parçanın birleşmesinden oluşurdu. 2000'lerde adam almış bunu orasıyla burasılya oynayıp naysır daysır diye sürmüş piyasaya.
 • fiyatinin du$mesi ve haliyle sati$larinin artmasiyla icine elini kolunu kaptiranlari ibret ile izleyecegim mutfak gereci.

  culyen usulu dogranmi$ parmaklari du$undukce heyecanlaniyorum ister istemez.