• bir arkadaşımın başına gelen elim hadise. kendisi çıtı pıtı hanım hanımcık bi’ kızla 4 yıllık beraberliğin ardından dünya evine girmişti.

sonrasında kızın hiçbir rahatsızlığı olmamasına rağmen 54 kilodan 82 kiloya çıktı. arkadaşım boşanmayı düşünüyor ama yüklü nafaka ödemekten korktuğu için ne yapacağını bilemiyor. zor.
  • yanlış anlamayın da, hastalık falan yoksa onun amına koyarım ben!
    mecazi olarak yani...

yok götü için mi sevmişmiş, yok gözü için mi evlenmişmiş romantizmi yapan meriçler, neyi için seveceksin lan?
    evlendikten sonra işi bıraksa parası için mi evlendin?
    kilo alsa dış görünüşü için mi sevdin!

ne için sevicez anlamadım ki?
    ay çok iyi insaaaaan!
    la bi siktir git tövbe tövbeee...
    liseli kafasıyla hala aşk meşk diyen denyolara gülüyorum valla.
    siz çok sevin kardeşim.
    evleneceksin, hastalık falan olmadan mal gibi yiyecek, 30 kilo alacak, yok öyle dava... allah belamı versin evlenirken yazdırmazsam, +,-5 kilo durumunda sikerler o evliliği...

edit: evlenirken de kiloludur o başka, ona lafım yok...
  • iki tarafın da saçmaladığı durum. kadın belki evlilik stresi yüzünden kendini yemeğe vermiş olabilir. belki de cidden öylesine saldı. her halükarda ikisinin bunu konuşamayacak kadar anlamsız ve uzak bir ilişkileri varsa dört yıl boyunca napmış bu insanlar? ayrıca insan kilo aldığı için boşanabileceği biriyle neden evlenir? anlıyorum 28 kilo insanı başka birine çevirir tamamen...ama fiziksel olarak. evlendiği kişi hala aynı kişi. bu konuyu konuşmaları gerekir. kadına da şifa diliyorum.
  • yanlış anlamayın da herhangi bir hastalık dışında 3 ayda 28 kilo almak için yerinden kalkmadan uykuda dahi yemek yemesi lazım bir insanın. yeni evlenen çiftlerde genelde kilo kaybı görülür bence arkadaşın boşanmak istediği eşini bir hekime göstersin.

amk aşk için sevdiğin için mi evleniyorsun kilo için mi kilo bu alınır verilir .
  • mutlaka bir rahatsızlığı vardır. gerekli tetkikleri yapmadan mı bu kanıya varılmış? sadece yiyerek 3 ayda 28 kiloyu kolay kolay hiç bir babayiğit alamaz. saçma!

edit: şu yazdığımı fazla ciddiye alıp abur cuburların kalorilerini mesaj atanlar var. bana değil kadını bulup ona atın mesajı. :)
  • now i can get fat meme'inde de bahsedilen kadındır.
  • önce ayrılık, devamında zayıflamazsa boşanma tavsiye ettiğim adamın yaşadığı trajedinin sebebi olan kadındır.
  • hadi hamilelik falan desek de kurtarmaz ki; anne karnında 28 kilo cenin mi olur bebe olur allesen?

babalara gelen kadındır, aynı zamanda eşidir de.
  • üç ay önce evlenilen kadından kilo aldığı için boşanmayı düşünmek nedir lan? evcilik oynarken bile bu kadar kolay boşanamazsınız.
  • arkadaşının yapacağı şey basit. houston’a çift kişilik bilet alarak (bkz: younan nowzaradan) yani meşhur dr. now’dan randevuyu alıyorlar.

zaten gerisini reis halleder. altın steteskopu boynundaysa dikkat edin.. o sizi zayıflatır.
hesabın var mı? giriş yap