• konusu güzel etkileyici bir film. insan ister istemez ya benim başıma böyle bir şey gelse ben ne yapardım , nasıl davranırdım sorusu geliyor. mutlaka herkes hayalindeki yapmak istedikleri şeyleri listeleyip son demlerinde bunları tamamlamak isteyecektir. birde romantizm ile birleşince seyirlik güzel hoş bir film olmuş. 6/10 . ( 766 )
  • etkileyici bir film.

konu olarak klasik gibi olabilir ama film içindeki olaylara veya diyaloglara kendinizi kaptırınca kesinlikle etkiliyor
  • bazen geceleri "ağlamaklı film" arıyorum. seviyorum öyle başka hayatların dramlarını izleyip ağlamayı, benimkini basitleştiriyor diye düşünüyorum. öyle denk geldi bu da izlerken uyurum dedim ama ne ağladım be, belki herkesi etkilemeyebilir, benim ağlayasım varmış demek.

hafızama yeni bir cümle kazandırdı; "yanımda değilken onu kendim uydurmuşum gibi hissediyorum".
  • amaç ağlamaksa, kanser konulu filmler beni zaten ağlatır diyorsanız izleyebileceğiniz bir film.

--- pek de spoiler sayılmaz ---

filmde her karakter zorlama olmuş. hepsi burda repliğimizi atalım gözlerinden iki damla yaş düşsün de gidelim modunda.

hele ki kanser kızımızla esas oğlan adam' ın aşkı bugüne kadar izlediğim filmler içinde en inandırıcı olmayan en zorlama aşk hikayesiydi. bu filmle jeremy irvine, oyunculuk yapmasa daha hayırlı olacak kişiler listesine girdi benim gözümde.

--- pek de spoiler sayılmaz ---

daha tercih edilesi benzerleri için;
    (bkz: the fault in our stars)
    (bkz: my sister's keeper)
  • düpe düz araklama bir film. orijinali olan my life without me yi izleyin.
  • filmdeki hemen herkesin yerine kendini koyabilecegin nadir filmlerden biri bence.bir tek annenin yerine kendimi koyamadim.bakmayin olumsuz yorumlara izleyin.güzel filmdir.
  • yanımda olmadığında onu uydurmuş gibi hissediyorum.
  • "hastalanınca, çoğu insan korkusuz ve güçlü olacağını düşünür ama öyle değil. "

ben güçlü değil mutlu olmak istiyorum.

tanım: 2012 yapımı, lösemi bir kızın hastalık sonrası yaşamını anlatan bir film.
  • bu film zamanın da okuduğum " mavi saçlı kız " kitabındaki gerçekte yaşanmış olayı hatırlattı.
    not: filmin sonundaki şarkının adını bilen var mıdır acaba?
  • duygu sömürüsü yapmadan, sıkmadan bunaltmadan sizi içine çeken en sonunda ağlatıp hayatı sorgulatan film. oyunculuklar özellikle de başrol ve kardeşi çok iyi. sonu muhteşem, ağlatırken düşündüren, topluma mesaj veren bir ingiliz filmi.
hesabın var mı? giriş yap