• 3 saat 20 dk'lık bir güzelliğin yaratıcısı.

nu - sol

edit: syn'in tavsiyesi üzerine youtube sevmeyenler için: [https://soundcloud.com/n-u/s-o-l https://soundcloud.com/n-u/s-o-l]
  • gerçek adı fabian lamar olan dj'dir. ailecek çok beğenerek dinliyoruz.
  • (bkz: who loves the sun) ile tanıyıp, sonrasında (bkz: man o to) ile hayran olduğum müzisyen. dünyayı gezip etkilendiği etnik eserleri kendi müziğine uyarlayan insan.
  • adam remixlerin kralı, bence über über büyük bir sanatçı çok ince tınıları yakalamış. dönderip dönderip dinliyorum bıkmıyorum.
  • en son buradan 5000 küsür kilometre uzaklarda görüşmüşken, geldim geleli şu kürkçü dükkanında rastlayamadığım zat-ı muhterem.

o gece sokaklarında körlemesine dolaştığımız greenwich village'e sonradan çok gittim üstadım. yani bir yıl sonra gelsen, "bana kendi new york'unu anlat" dediğinde, şehrin sırrına ermiş bir villanelle bulacaktın karşında.

yok yahu, şaka! ne mümkün çözmek o koca şehri! bambaşka şeyleri anladım ama orada...

demem o ki, dünyanın öbür ucunda bıraktığımız sangrialı ve afro-füzyon'lu akşamların ikinci yıldönümü şerefine, görüşsek; amerika'yı, yolları, arkadaşları konuşsak.
  • klasmani, kategorisi, benzeri olmayan dj/producer. piyasadaki belki de en ozgun sanatci. kendimi ait hissettigim muzik dunyasinin yaraticisi.
  • .nu

yeni zelanda'ya bağlı bir ada olan niue için domain uzantısıdır.
  • https://soundcloud.com/n-u/s-o-l

linkteki inanılmazdan daha inanılmaz eseri yaratmış olan bu oluşumun zihnine hayranım. zeka akan 3 saat 20 dakikalık bir şölene imza atmış. baştan sona dinlemeyenlerin kaçırdıkları çooook şey var gençler, oturun dinleyin.

kopi peystaaa:

saga | vocals by daw yi yi thant

palomıta | original by joe cuba

nowords | vocals by don pedro guerra gonzales

suelto | clarinet by henrik braun

the englısch play | vocals by william s. burroughs

kara tal | co written & produced by acid pauli

maldıdı | vocals by don agustin rivas

weıdasonıc | remix for robosonic & laura weida | stil vor talent

keep ıt warm | co written by chris schwarzwälder, vocals & lyrics by jo ke

arabıc

woods

heıss | co written by chris schwarzwälder

mongolıa | remix for napkka & victor & aphrodite

sleep on my feeds | co written & produced by nico stojan

transal

tanga | co written by guenther lause

abre | ursl 013 (128kbit)

fıesta | vocals by don agustin rivas

curadaı | drums by rui faustino

ındosun

how strange | keys by holger hecler, vocals by jo ke

antarash | co written & produced by chris schwarzwälder, vocals by ıannnis ritter

choose | co produced by chris schwarzwälder, vocals by mz sundayluv, hang by tomas fris

carat | piano by chilly gonzales | ursl 013 (128kbit)

dırty people | remix for lake powel, co produced by acid pauli, unreleased version

ı dream | remix for console

lıttle bırds | original by kings of convenience

golf

l&h | co written by behr

ınder

beam of lıght

sleepsong | ursl 013 (128kbit)

candela | remix for miki gonzales

you cry | vocals & sitar by salar aghili & mohamed ıqbal

all tracks written, produced & mixed by nu
  • rumi hayranı olan ve şarkılarında rumi'nin sözlerine yer veren alman dj (bkz: man o to) (bkz: earth). ismi fabian olup berlinde yaşamaktadır.
hesabın var mı? giriş yap