169 entry daha
  • yazarlarin tuketilen miktari da yazmasi iyi olur. en azindan anlariz faturalar arasinda neden bu kadar buyuk farklar var.
  • 830 lira geldi ev 130 metrekare... evde bebek var o yüzden biraz fazla yaktık... emeği geçen herkese, bunlara oy veren dahil sevgilerimi iletiyorum!
  • nihayet geldi: 500 tl. çocuklu ev, fazla da yakmadık. yarı üşüdük hatta.
    bahçe katı olunca soğuk oluyor, altta daire yok. üsttekinden de hayır yok, yakmıyor pek. bazı yazarların durumlarını da okuduk. hal böyle olunca 500 geldiğine sevinecek duruma geldik. yazıtlar olsun
  • ev:3+1 120 m2
    sistem:merkezi
    kullanım zamanı:gece 12- sabah 6 arası kapalı.
    termostat ayarı: cayır cayır yanıyor,elle dokunulmuyor.

gelen fatura takribi 400 tl
  • ev: 3+1 dubleks 180m2 cati kati
    sistem: kombi
    kullanim zamani: aksam 19:00 - sabah 06:00
    yalniz yasadigim icin sadece yattigim odanin ve salonun kaloriferi acik, diger odalarin devamli kapali

gelen fatura: 329 tl
    gecen sene ayni donem fatura: 239 tl

durmak yok yola devam.
  • 11 tl. evet onbir tl.
    ilginç bir evde oturuyorum. diğer binalardan yukarıda olmasına ve kuzey cepheye bakmasına rağmen ev soğumuyor. sürekli 20-21 derece. ben de anlamadım ama arada ürperdiğimde bi hırka giyiyorum üstüme bitiyor.
    not: çoluk çocuk yok, tekim.
  • faturaları gördükçe yavru bir kutup ayısı gibi hissediyorum kendimi.

90 lira gelmiş fatura. yalnız yaşıyorum, 2+1 100 m2 ev.

üst ve alt komşularımın veletleri olduğu için fazla yakıyorlar sanırım, o yüzden ev çok soğuk olmuyor. üşüyor olsam zaten fazla fazla açarım paraya çok önem vermem bu konularda. komşularımın faturalarına da baktım. birine 540, birine 430 gelmiş.

tabii, bu bilgiler ne işinize yarar bilemem.

not: lokasyon istanbul

edit: kul hakkı yiyen hırsız, şerefsiz diye mesajlar alıyorum hoş değil. ulan benim için değil, kendi ne idüğü belirsiz veledin ısınacak diye açıyorsun. çok zor geliyorsa, it gibi üremeseydin de bu kadar yakmak zorunda kalmasaydın. böyle böyle üremenin çok önemli bir halt olmadığını anlayacaksınız hahaa
  • 372 ytl gelerek beni de üzmüş fatura.
  • 2019 aralık ayında 198tl
    2020 ocak ayında 408 tl

aradaki farkın mantıklı açıklamasının ne olduğu konusunda arayışlarımın sürdüğü, dönemsel doğalgaz faturasıdır.
  • 720 tl ile rekoru elimizde bulunduruyoruz :'
1024 entry daha
hesabın var mı? giriş yap