• bir çeşit biseksüel lakırdısı
  • gerard butler'ın oynadığı the ugly truth ile amy adams'ın leap year filmlerinden bariz esinlenilmiş!!! olan filmdir. bundan sonra yazacaklarım spoiler içerir:
    --- spoiler ---

şimdi o havaalanındaki marka valiz olayı, kadının sevgilisinin leap year'da adam scott'a benzetilmesi, sahilde tam öpüşeceklerken kadının adamın üstüne kusması (burda çüş dedim artık), erkek başrol oyuncunun gerard butler'a bağlayıp kadına tavsiyeler vermesi, verdiği tavsiyeler, sıkıcısın, gözlüğünü çıkar vs ilk aklıma gelenler..
    --- spoiler ---

ince ince çok benzer detay var da hadi yazmayayım.
    özetle bu filmleri izlememiş olanlar için eğlenceli ortalama bir türk filmidir.
  • zampara seyfettin çakması bir film.
  • samimiyetle söylenmis bir cümle olabilir. kimse kendisini ezik hissetmesin diye . zira oglan bizim kiz onlarin vs. deseler cok gergin dakikalar yasanabilirdi.
  • anadolu'da düğünlerin org ve elektro saz, ankaralı turgut, namık, oğuz vs. ekolüne teslim olmadağı zamanlarda ne de görkemli olduğunu bir kez daha gösteren nadide selim sesler albümü. gözyaşı, melodik sesler gibi eserler yardımıyla bu kez yaratıcı tarafını da ortaya koymuş sesler. nefesine sağlık selim abi. crossing the bridge the sound of istanbul belgeselinde arkalardan bir ses geliyordu; "selim abi'nin birasını verin" diye. verin selim abi'nin birasını yahu; dili damağı kurudu üflemekten. hadi.
  • muhteşem bir selim sesler albümü.

her bir türkünün yorumu ayrı bir güzel. buna rağmen söylemeden edemeyeceğim, "şu köyceğiz yolları" yorumu şahane olmuş. sevdiğiniz insanın sizi sabah öperek uyandırması gibi, yumuşacık tatlı bir şey...
  • yalnızca 5 günde kaydedilmiş *selim sesler albümü.
  • clairvoyance "oynama $ikidim $ikidim" diyor, cok da yanli$ degil aslinda. "..hey hey hey" diye devam eden, maclarda slkllkla duyabilecegimiz bir laftir bu arkada$lar.
  • bir çeşit haber başlığı.

medya kuruluşları, şirket içi evliliklere dair haberleri bu ifadeyle verirler genellikle.
    yazılı basında başlık, görüntülü medyada alt yazıdır.
hesabın var mı? giriş yap