• abi sizde hiç mi vicdan yok? arbede sırasında yaşanan anlık bir olay ise bu polisin hakkına giriyorumdur, günahını alıyorumdur demiyor musunuz? bu kanıya varmak bu kadar kolay mı?

umarım taciz değildir. taciz var ise umarım ne bu dünyada ne öbür dünyada iki yakası bir araya gelmez.
  • taciz etmiş olabilir de, olmayabilir de. orasını sadece bu kareden anlamak biraz zor. ama polis taciz etmez, yok efendim sadece işini yapıp evine dönmeyi düşünüyor falan diye beyinsizce argümanlarla polis savunuculuğu ve devlet yalakalığı yapan eksik akıllıların söylediklerinin itibar edilecek hiçbir yanı yoktur, burası kesin. bu sarsakları duyan da sanacak ki polis asla kimseyi taciz etmez, kimseye tecavüz etmez, işkence yapmaz, millete saldırmaktan keyif almaz, sütten çıkmış ak kaşıktır polis. buna inanan bunu söyleyenden daha salaktır.
  • kesinlikle görevi gereği müdahale ederken farkında olmadan öyle bir eylemde bulunan polistir. polisler üst baş araması yaparken bunu yaparsam taciz mi olur diye düşünemezler. insanlar totosunda uyuşturucu ve silah taşıyor neyin kafası bu? tamam polisler teröristlerin orasını burasını aramasın o zaman, adamlar bir yerleri patlatınca da ağlama gelip buraya.
  • provokasyon olduğunu anlamak için fotoğraflardan önce etiketlenen kişilere bakmak yeterli. eskiden bu işi daha iyi yapıyordunuz sanki ? biri polis devleti demiş öteki başka bişey bakın işinize
  • buna taciz demek zor. zor derken etmiş etmemiş anlamında değil. arbede oldu nereden tuttuğumu farkedemedim araca sokmak istiyordum der mesele kapanır. asıl önemlisi kimsenin böyle bir şey olamaz diyememesi. malesef türk polisinin imajı evet olabilir bunlardan beklenir kıvamında olması...
  • o arbede esnasında birinin totosunu avuçlamayı düşünen polisin libidosunu ayakta alkışlarım. basbaya yaka paça araca bindirmeye çalışıyorlar işte. saniyelik bir görüntüden böyle bir anlam çıkarılamaz.
  • kadın polislerimiz niye müdahale etmemiş dedirten fotoğraf.
  • olayla ilgili sezgin tanrıkulu beni aradı cümlesi bütün olayı özetliyor.
  • polisleri sevmeyenler ile her koşulda ölümüne polisleri savunanlar arasında bakalım kim galip gelecek.
    videosu varsa taciz konusunda daha net fikir sahibi olabiliriz ama bir kadını arabaya bindirirken(itelerken) o şekilde bir müdahale, hoş bir hareket olmamış.
  • yukarıdaki arkadaşın dediği gibi. önceden polis falan görünce saygıyla bakardık. şimdi ....
hesabın var mı? giriş yap