• taciz etmiş olabilir de, olmayabilir de. orasını sadece bu kareden anlamak biraz zor. ama polis taciz etmez, yok efendim sadece işini yapıp evine dönmeyi düşünüyor falan diye beyinsizce argümanlarla polis savunuculuğu ve devlet yalakalığı yapan eksik akıllıların söylediklerinin itibar edilecek hiçbir yanı yoktur, burası kesin. bu sarsakları duyan da sanacak ki polis asla kimseyi taciz etmez, kimseye tecavüz etmez, işkence yapmaz, millete saldırmaktan keyif almaz, sütten çıkmış ak kaşıktır polis. buna inanan bunu söyleyenden daha salaktır.
  • taciz değil diyen adiler, bu açıdan izleyin, 40. saniyede durdurun, yavaş yavaş izleyin. https://twitter.com/…tatus/1097834919429066752?s=21 reziller sizi. ne oldu kabataş’ta baş örtülü bacınızın üzerine işiyorlardı? tek görüntü olmadan 3 sene yalan söylediniz! biz görüntüyü veriyoruz başörtülü bacınızı avuçlamışlar diyoruz buna niye inanmıyorsunuz? işinize gelmiyor değil mi!
    işte bunum adıdır; siyasal islam
  • bir erkek polis, bir kadın şüpheliyi tek başına "bile" olsa rahatça gözaltına alabilir. erkek gücü ile kadın gücü bir değildir.

kesin yargıya varmıyorum ama kimse poposundan tutmasına bahane aramasın.

ayrıca ben de zamanında polis tarafından sözle taciz edildiğim için asla yapmamıştır/yapmaz demem.
  • çocuk tecavüzcülerinin polisi savunduğu tacizdir .
  • çokturlar sadece bu sefer yakalanmışlar.
  • savunun savunun. bunu da savunun. arada sırada gelen ''ulan gerçekten biz yanılıyor olabilir miyiz ki yaa'' hissine karşı ne gibi pisliklerle yan yana olmadığımızı hatırlayıp içimizi ferahlatalım.
  • bariz taciz olayıdır
    . polislerin son zamanlarda taciz, tecavüz ve dolandırıcılık olaylarına sıkça karışmasının sebebi her önüne geleni polis yapmalarıdır.
    başörtülü diye solcuların, tacizde bulunanın da polis olmasından dolayı yapanın yanına kalacak.

umarım bunu göz göregöre bir yerleri savunmak için algı oluşturanların anasını bacını sol lobundan avuçlayıp 3 parmağınıda makatına sokarak araca birileri bindirirler.
  • hangi koşulda olursa olsun bu bir tacizdir, ki birkaç farklı kare hepsi polisin eli aynı yerde.
  • gezinin hemen ertesinde bir arkadaş ortamında bir polisle tanıştım. adam benim de gezi parkında bulunduğumu duyunca ilk olarak çadırlarda seks yapılıp yapılmadığını sormuştu. tüm o süreçten aklında kalan tek şey buydu. maalesef ülkemizde polislik mesleğini icra eden insanlarımızın seviyesi bu kadar. kaldı ki kimlik kontrolü yaptıkları kadınları sosyal medyadan taciz eden polis sayısı da azımsanamaz. hiçbir baltaya sap olamamış adamları toplayıp polis yaparsan bu ve benzer birçok olayla karşılaşırsın.
hesabın var mı? giriş yap