• bir fark yaratacaksa gidelim.

çalışma günü saati problem değil. ama harcadığım zamana değsin istiyorum. her sene alınan kopyala yapıştır kararlar için hafta sonunu harcamak çok mantıksız.

seminer haftasında ihtiyacımız olan konularda eğitim ver. eğitimde yeni yaklaşımlar, veli iletişimi vs. satranç öğret bana o hafta, kodlama öğret. bir sonraki eğitim -öğretim yılını daha verimli geçirmem için ne öğrenmem gerekiyorsa onu ver bana o hafta.
  • yanlışlıkla yapmadılarsa ben de bir şey bilmiyorum.
    sehven yapılmıştır diyerek düzeltilir yakında.
  • ciddi ciddi güldürmüştür.

burada eğitim sistemi sorunlarına yazan arkadaşlar bunları görsün de klavyede bastıkları her tuş için bin ah etsinler.

yalnız ben akp'nin bu tavırları herhalde oy kaybetmek için. bilerek seçimi kaybetmek istiyorlar düşüncesini destekler nitelikte işler.
  • bu seminer döneminde bayramdan önceki haftasonunda okula gelecek olmalarıdır. yayınlanan seminer takviminde görülüyor.
  • iki hafta tam ek ders ücreti almak için yapılmış bir düzenlemedir.
  • gidilir sorun değil ücretini alacağız zaten. sorun semineri verimli geçirememek. sene içinde mesai dışında eğitim seminerleri, konferanslar düzenlenir mecburen gideriz. seminer dönemi mis gibi 2 hafta koy şöyle eğitimler, katılalım. ama yok yine aynı, saat dolsa da gitsek olacak.
  • sadece seminer döneminde ve 9-10 haziran günlerinde okula gideceklerdir yayınlanan takvime göre. şimdilik bir kereye mahsus gibi görünüyor.
    gideriz mesele değil elbet. bizim bu takvime uygun hareket edecek olmamız kararın saçma olduğu gerçeğini değiştirmez. neyin hesabını yaparak böyle bir planlama yapıldı merak ediyorum.
  • ekşinin cehalet seven, eğitim ve öğretmen düşmanı çomarlarını sevindirmiştir. nasıl olsa öğretmen karşıtı olunca eğitim uzmanı olunuyor. iki üç çomar da kendini uzman sanıp mutlu olsun bakalım.
  • dolu geçsin her hafta cumartesi pazar gitmeye razıyım . bir de şu çalıştığın okulda alma şartı kaldırılmalı . tanım bir tür telafi semineridir diyebiliriz .
hesabın var mı? giriş yap