• oynadığı futbol kadar türk futbolunu ve kendi takımını veli kavlak kanserinden kurtardığı için de ayakta alkışlanması gereken futbolcu. böyle futbolcular çoğalsın ki koşmaktan başka yeteneği olmayanlar kendilerine başka iş bulsunlar.
  • kalitesini günden güne ispatlayan futbolcu. cümle beşiktaşlılar sezon başından beri yırtınmaktaydı bu adam iyi diye. fiziksel özelliklerini geliştirmesiyle birlikte kadroda yerini aldı. yalnız adamın temel futbol eğitimini türkiye'de almadığı o kadar belli ki adam beyniyle oynuyor resmen. kafasını kaldırıyor, ara pası atıyor, köşeyi görüyor, kafa topuna "obareyy" diye çıkmıyor. inşallah sakatlık falan olmaz da yavaştan toplarız takımı.
  • maçı izlemiyorum, ama kendisini izlemişliğim var. gerçekten ileride iyi bir oyuncu olabilir ama buradan inanılmaz çabuk gaza gelen beşiktaş taraftarına sesleniyorum. allah rızası için bir oyuncunun mersin idman yurdu karşısındaki performansına bakıp da "arsenal'de oynarmış" demeyin. mersin idman yurdu dediğiniz league one ayarında bir takım.

burada mesele oğuzhan değil. inşallah daha da gelişir, milli takımın bankosu olur. mesele gaza gelmek.
  • 1 gol 1 asistle oynadığı mersin maçında bir de kırmızı kart görmüştür.
  • bizi veli kavlak gibi bir dertten kurtarıp , yüzümüzü güldüren super topcudur kendisi, dikkat edin milli takımda da aynı bölgede inanılmaz büyük bir eksiklik mevcut, oraya da ilaç gibi gelecektir
  • fernandes abisinden daha çok şey öğrenmeli,çok iyi işler başaracak bu çocuk.

bir orta saha hayalim var, fernandes,oğuzhan yanlarında muhammed, ne güzel olurdu...
  • sözlük yazarlarının hakkında yazdıklarını okumaya başladığımda kırmızı kart gören futbolcu. iyi dediğiniz üç gün yaşasın be ibneler.
  • twitter'den takip ettiğim kadarıyla hep ingilizce konuşan ve fernandes'in veliahtı olan adam.
  • korkuyorum. böyle popüler olup bir muhammed, bir batuhan olacak diye. yazmayın olm bi şey. kimse yazmasın şöyle 2-3 yıl. sonra oyunu ve kişiliği oturunca yazarsınız. yazık lan mis gibi yetenek yine boşa gidecek, gece hayatı falan mahvedecek kendini. korkuyorum.
  • o değilde bursa macında yine veli'ye kalacağız galiba dedirten futbolcudur.
hesabın var mı? giriş yap